To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Czy to jest jeszcze nasze państwo? - świadectwo Romana Kluski (5)    -   05/1/2006
Włos się jeży na głowie, kiedy słyszy się opowieści pana Romana Kluski. Prokurator, strasząca następcę prezesa Optimusa bandą Krakowiaka – oto miara rządzących polską bandytów w polskim wymiarze sprawiedliwości i w polskich urzędach. Miarą tego są także setki przedsiębiorców, którym zniszczono dorobek życia i zdrowie – ludzie po zawałach i wylewach. –To, że żyję i cieszę się dobrym zdrowiem, zawdzięczam tylko wierze i poznaniu objawienia Miłosierdzia Bożego siostry Faustyny – stwierdza Roman Kluska.

Ogloszenie

To wy jesteście zabójcami!
– Pan tu jest wezwany jako świadek, ale czy wyjdzie pan stąd jako świadek, czy jako podejrzany, to już zależy od pana. Jak pan nie da czegokolwiek na Romana Kluskę, skonfiskuję dom i zabiorę paszport, a pana rodziną zajmie się banda Krakowiaka – miał usłyszeć następca prezesa Optimusa od pani prokurator w Krakowie. Efektem tej „rozmowy” był wylew i dwa zawały menadżera. –Połowa osób, które przyszły do mnie opowiedzieć swoje historie, to wraki ludzi po zawałach i wylewach – opowiadał Roman Kluska, kierując w stronę mafijnych powiązań urzędników skarbowych i wymiaru sprawiedliwości w Polsce oskarżenie: „To wy jesteście zabójcami!”
Były prezes Optimusa składa także piękne świadectwo – „to że żyję i cieszę się dobrym zdrowiem, zawdzięczam wierze i poznaniu objawienia miłosierdzia Bożego siostry Faustyny” – stwierdza.
Posłuchaj kolejnego fragmentu opowieści Romana Kluski, zarejestrowanej dwa lata temu w restauracji Pasaż na zorganizowanym przez TEMI spotkaniu (((mp3))). Za tydzień zaprezentujemy kolejny, ostatni już odcinek naszego cyklu, poświęcony wyłącznie opowieści o tym, jak w ręce prezesa potężnej firmy trafił dzienniczek siostry Faustyny i jak odmienił jego życie...

M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 06:52:47
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html