Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Czy to jest jeszcze nasze państwo? - świadectwo Romana Kluski (5)    -   05/1/2006
Włos się jeży na głowie, kiedy słyszy się opowieści pana Romana Kluski. Prokurator, strasząca następcę prezesa Optimusa bandą Krakowiaka – oto miara rządzących polską bandytów w polskim wymiarze sprawiedliwości i w polskich urzędach. Miarą tego są także setki przedsiębiorców, którym zniszczono dorobek życia i zdrowie – ludzie po zawałach i wylewach. –To, że żyję i cieszę się dobrym zdrowiem, zawdzięczam tylko wierze i poznaniu objawienia Miłosierdzia Bożego siostry Faustyny – stwierdza Roman Kluska.

Ogloszenie
>

To wy jesteście zabójcami!
– Pan tu jest wezwany jako świadek, ale czy wyjdzie pan stąd jako świadek, czy jako podejrzany, to już zależy od pana. Jak pan nie da czegokolwiek na Romana Kluskę, skonfiskuję dom i zabiorę paszport, a pana rodziną zajmie się banda Krakowiaka – miał usłyszeć następca prezesa Optimusa od pani prokurator w Krakowie. Efektem tej „rozmowy” był wylew i dwa zawały menadżera. –Połowa osób, które przyszły do mnie opowiedzieć swoje historie, to wraki ludzi po zawałach i wylewach – opowiadał Roman Kluska, kierując w stronę mafijnych powiązań urzędników skarbowych i wymiaru sprawiedliwości w Polsce oskarżenie: „To wy jesteście zabójcami!”
Były prezes Optimusa składa także piękne świadectwo – „to że żyję i cieszę się dobrym zdrowiem, zawdzięczam wierze i poznaniu objawienia miłosierdzia Bożego siostry Faustyny” – stwierdza.
Posłuchaj kolejnego fragmentu opowieści Romana Kluski, zarejestrowanej dwa lata temu w restauracji Pasaż na zorganizowanym przez TEMI spotkaniu (((mp3))). Za tydzień zaprezentujemy kolejny, ostatni już odcinek naszego cyklu, poświęcony wyłącznie opowieści o tym, jak w ręce prezesa potężnej firmy trafił dzienniczek siostry Faustyny i jak odmienił jego życie...

M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(10-01-2006) *** :
tego człowieka nalezy cenić za to co zrobił. Powinien być pokazywany całemu światu jako przykład polskiej gospodarności. Stworzyć takie imperium mając parę groszy w kieszeni to cud. Gratuluję Panie Kluska, proszę się nie poddawać. Powinien Pan bronić tych, którzy muszą znosić upokorzenia urz ędników, którym na niczym nie zależy tylko na pieniądzach.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl