To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Kalendarze dla inTARnautów   -   07/1/2006
W ubiegłym tygodniu zakup tygodnika TEMI wraz z dołączonym do niego kilkunastronicowym kalendarzem na rok 2006 był, już w kilka godzin po ukazaniu się ostatniego w starym roku numeru tygodnika, praktycznie niemożliwy. Tych z inTARnautów, którzy nie zdążyli zaopatrzyć się w ten kalendarz ucieszy zapewne fakt, że mogą go otrzymać teraz w ramach małego mini-konkursu przygotowanego wraz z redakcją TEMI. Zapraszamy !

Ogloszenie

Przystosowany do zawieszania na ścianie kalendarz formatu A4 kalendarz liczy sobie 12 stron (plus okładka), każda obracana karta to osobny miesiąc. Kalendarz wydany został we współpracy z samorządami Tarnowa, powiatu tarnowskiego i kilkunastu gmin z regionu (Dębno, Szczucin, Wojnicz, Szczurowa, Borzęcin, Ciężkowice, Tuchów, Wierzchosławice, Bochnia) a więc oprócz bogatego kalendarium, każda strona naszego kalendarza zawiera informacje i ilustracje o najpiękniejszych zakątkach ziemi tarnowskiej.
Tygodnik TEMI ufundował dla inTARnautów 15 swoich kalendarzy na rok 2006.
Aby otrzymać jeden z nich wystarczy odpowiedzieć na pytanie - ile numerów tygodnika TEMI ukazało się dotąd, licząc od początku ponad 26-letniej historii pisma ? Odpowiedzi należy nadesłać na adres : redakcja@intarnet.pl wraz z podpisem i nr tel. kontaktowego. Kalendarze otrzyma 15 pierwszych inTARnautów, którzy udzielą prawidłowej odpowiedzi na to pytanie. Zapraszamy do zabawy !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 06:54:06
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html