To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Szkolenie dla poszukujących pracy po 50-tce   -   09/1/2006
Wyższa Szkoła Biznesu we współpracy z Sądecką Izbą Gospodarczą, przy wsparciu Powiatowych Urzędów Pracy w Nowym Sączu i Tarnowie oraz Nowosądeckiego Inkubatora Przedsiębiorczości organizuje bezpłatne szkolenia przeznaczone dla osób po 50 roku życia, które będą realizowane w ramach projektu „Moja firma - jak zostać skutecznym przedsiębiorcą po 50-tce” w Wyższej Szkole Biznesu w Tarnowie. W szkoleniach będą mogły wziąć udział osoby bezrobotne i renciści, które ukończyły 50 rok życia. Spotkanie informacyjne w WSB odbędzie się 18 stycznia.

Ogloszenie
>

W ramach tego projektu w Wyższej Szkole Biznesu w Tarnowie od lutego do maja br. będą przeprowadzane bezpłatne, praktyczne szkolenia z zakresu min. podstaw przedsiębiorczości, ekonomii, marketingu, obsługi komputera i Internetu.

Szczegółowe informacje o szkoleniach można uzyskać w Biurze Rekrutacji Projektu, które mieści się w Wyższej Szkole Biznesu w Tarnowie, budynek B, II piętro pokój nr 20, pod numerem telefonu 014 632 62 22, lub na stronie internetowej: www.izz.pl/50+.

W cyklu 92 godzin bezpłatnych zajęć odbywających się w trakcie sesji weekendowych mogą brać udział osoby w wieku powyżej 50-tego roku życia, z wykształceniem minimum zawodowym, o statusie bezrobotnego, poszukujący pracy lub osoby pobierające rentę (nie pobierający świadczeń emerytalnych), stale zameldowane w powiecie nowosądeckim i na terenie miasta Nowy Sącz lub powiatu tarnowskiego wraz z miastem Tarnów.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne które odbędzie się 18 stycznia br. o godzinie 10.00 w WSB Tarnów, budynek E sala nr 1 (przy ul. Kochanowskiego 30).

Dla najlepszych uczestników kursów zostaną przyznane bezzwrotne dotacje (w maksymalnej kwocie 10 000 Euro w formie refundacji części wydatków związanych z rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej). Uczestnicy otrzymają również programy komputerowe SYMFONIA wspierające prowadzenie własnej firmy. Ponadto przewiduje się indywidualne wsparcie psychologiczne dla przyszłych przedsiębiorców, które będzie trwało przez cały okres realizacji projektu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 07:21:20
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html