To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Kwaśny szefem regionu   -   09/1/2006
Znany inTARnautom Jakub Kwaśny, 21 -letni Tarnowianin, student stosunków międzynarodowych na Akademii Ekonomicznej w Krakowie został wybrany w niedzielę przewodniczacym regionalnej organizacji Federacji Młodych Socjaldemokratów. Tarnowski oddział FMS ma też najsilniejszą reprezentację wśród wojewódzkich delegatów na Krajowy Zjazd (3 na 5 delegatów pochodzi z naszego regionu.)

Ogloszenie
>

Nowe władze wojewódzkie FMS wybrano podczas II Regionalnego Zjazdu Federacji województwa małopolskiego w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. Kontrkandydatem J.Kwaśnego do funkcji szefa regionu był Dominik Gotyński z Krakowa. Tarnowianin zwyciężył jednak w głosowaniu stosunkiem głosów 53:8.
Jakub Kwaśny ma 21 lat, obecnie studiuje na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Z Sojuszem Lewicy Demokratycznej związany jest od 2000 roku. W latach 2003-2005 był przewodniczącym tarnowskiego koła Federacji Młodych Socjaldemokratów, oraz członkiem zarządu FMS Małopolska. Jego zainteresowania to: polityka, ekonomia, integracja europejska, teatr. Młody adept polityki nie ukrywa swoich politycznych ambicji. Już zaczął przygotowania do zbliżającej się samorządowej kampanii wyborczej. Rozpoczął od internetu, gdzie można już obejrzeć jego stronę www (www.kubakwasny.pl).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, September 25, 2023 16:57:52
IP     : 44.201.72.250
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html