To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Jak na studia to za darmo   -   06/1/2006
MWSE rozpoczęła rekrutację na studia podyplomowe dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczestnictwo w ogólnopolskim konsorcjum "Edukacja dla Przedsiębiorczości" sprawi, że odpłatność wyniesie 20% do 40% rynkowej wartości kursów.

Ogloszenie

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie przystąpiła do konsorcjum Edukacja dla Przedsiębiorczości, którego celem jest realizacja projektów szkoleniowych ze środków pozyskanych z funduszy unijnych. Przyłączenie się do projektu piętnastu szkół wyższych (m.in. Uniwersytet Szczeciński, AE z Katowic, Politechnik z Gdańska, Łodzi, Wrocławia oraz prywatne uczelnie z Gdyni, Warszawy i inne) przyniosło ostateczny sukces w postaci dofinansowania sięgającego ponad 50 mln złotych. Blisko 1,5 mln tych środków przypadło w udziale MWSE. Oznacza to, że ok. 300 osób będzie mogło zapisać się na studia podyplomowe, oszczędzając ok. 3 tysiące złotych.
MWSE zaproponuje do wyboru chętnym spełniającym warunki naboru sześć specjalności:
1. Zarządzanie przedsiębiorstwem na rynku europejskim,
2. Zarządzanie firmą,
3. Rachunkowość i zarządzanie finansami,
4. Controlling,
5. Logistyka w biznesie,
6. Marketing międzynarodowy.

Jak mówi prof. MWSE dr hab. Stanisław Belniak, rektor MWSE: - Jesteśmy ogromnie zadowoleni z uruchomienia programu. Nie ukrywam, że nie obyło się bez przeszkód, ale całe szczęście udało się nam wygrać. Studia przez nas proponowane stwarzają szansę osobom podnoszącym swoje kwalifikacje na awans zawodowy. Dobiegają nas głosy, że miejsc na studia jest za mało. Dlatego wszyscy zainteresowani muszą się pośpieszyć i odwiedzić nasze strony internetowe. Liczy się bowiem kolejność zgłoszeń oraz poprawnie złożone dokumenty rekrutacyjne.
Nabór na studia odbywa się drogą internetową, a ich realizacja obejmie kilka edycji i potrwa do 2008 roku. Szczegóły naboru znajdują się na stronie internetowej www.edp.org.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, September 25, 2023 16:35:29
IP     : 44.201.72.250
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html