To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Jadwiga Kusior "uskrzydlona"    -   15/1/2006
"Uskrzydloną" w kategorii KULTURA została, podczas piątkowej Wielkiej Gali w Teatrze Solskiego - Jadwiga Kusior , dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dabrowie Tarnowskiej, animator kultury. Z nagodzoną rozmawialiśmy w chwile po odebraniu statuetki.

Ogloszenie

Jadwiga Kusior
od lat związana z zawodem bibliotekarza, jest obecnie dyrektorem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej. Praca bibliotekarza jest Jej pasją życiową, w którą wkłada całe serce. Dba i zabiega o utrzymanie sieci bibliotecznej, a jednocześnie duży nacisk kładzie na działalność kulturalno – oświatową.
W bibliotece kierowanej przez Jadwigę Kusior odbywają się liczne spotkania autorskie, wystawy o tematyce literackiej, historycznej, promocje książek. Na uwagę zasługuje wystawa “Dziedzictwo kulturowe powiatu dąbrowskiego” zorganizowana w związku z kończącym się XX wiekiem wraz z plebiscytem na książkę XX wieku, cykl wystaw Artyści Powiśla, na których prezentują swe prace twórcy wywodzący się z Dąbrowy Tarnowskiej i okolic. Reaktywowała Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Marii Kozaczkowej oraz rozpoczęła cykl konkursów plastycznych o zasięgu powiatowym o tematyce ekologicznej i literackiej. Z Jej inicjatywy zorganizowano “Dąbrowskie spotkania z poezją”, na których szczególnie promowani są poeci tworzący na terenie powiatu dąbrowskiego.
Poprzez fachową i rzetelną pracę na rzecz środowiska, świadomość potrzeb i oczekiwań mieszkańców potrafi zjednać bibliotekom rzesze czytelników, a także podnieść prestiż bibliotek w środowisku lokalnym.

Posłuchaj co nam powiedziała sama laureatka (((mp3))).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 06:12:22
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html