To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  "Uskrzydlony" 2006 - Kazimierz Korman    -   15/1/2006
Statuetkę "Uskrzydlonego" otrzymał w kategorii Samorząd Terytorialny - Kazimierz Korman, burmistrz najmłodszego miasta w Polsce - Zakliczyna, który dwa tygodnie temu odzyskał prawa miejskie. O nagrodzie dla siebie i staraniach o odzyskanie zasłużonego , miejskiego statusu przez Zakliczyn, mówił nam -podczas krótkiej rozmowy we foyer Tarnowskiego Teatru - sam zainteresowany.

Ogloszenie
>

Kazimierz Korman - wieloletni, oddany sprawom rozwoju Zakliczyna i regionu działacz gospodarczy. Od 1973 roku radny, przewodniczący rady gminy, naczelnik, wójt, a obecnie Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn.
Potrafił umiejętnie wykorzystać naturalne walory ekologiczne, krajobrazowe, przyrodnicze i kulturalne do rozwoju turystyki i agroturystyki. Gmina Zakliczyn w znacznej części położona w obszarze Ciężkowicko-Rożnowskiego Parku Krajobrazowego jest dzisiaj jednym z najpopularniejszych regionów turystyczno-rekreacyjnych w Polsce.
Na uwagę zasługuje strategiczna zdolność myślenie o gminie, dzięki czemu kultywowano i rozwijano rzemiosło, handel i inne formy działalności gospodarczej, a także prowadzono intensywną działalność inwestycyjną. Kompetencje i pracowitość Kazimierza Kormana zaowocowały zrównoważonym i wszechstronnym rozwojem tej największej na Pogórzu Gminy. Dzięki jego staraniom i zaangażowaniu Zakliczyn odzyskał z dniem 1 stycznia 2006 roku prawa miejskie.

Posłuchaj co o nagrodzie dla siebie i odzyskaniu praw miejskich przez Zakliczyn mówi burmistrz K.Korman : (((mp3)))
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 06:38:44
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html