Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Starosta Kaczmarski "uskrzydlonym"    -   15/1/2006
Jedna z tegorocznych statuetek "Uskrzydlony" powędrowała - w kategorii SAMORZĄD TERYTORIALNY - do Starosty Powiatu Dąbrowskiego Krzysztofa Kaczmarskiego. Zanim zaczął on piastować tę funkcję był wieloletnim nauczycielem, wychowawcą młodzieży oraz zastępcą dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej. Oto, co powiedział nam Starosta tuż odebraniu nagrody w piątek wieczorem, w Tarnowskim Teatrze.

Ogloszenie

Krzysztof Kaczmarski od 1998 roku pracuje w Samorządzie Powiatu Dąbrowskiego, będąc jednocześnie radnym Rady Powiatu. Jest współtwórcą i przewodniczącym Stowarzyszenia Samorządowego „Niezależni – Powiat Dąbrowski”. Działacz społeczny i inicjator wielu przedsięwzięć w oświacie i samorządzie. Prekursor budowania wolontariatu młodzieży w Domach Pomocy Społecznej i Hospicjum. Orędownik pomocy osobom niepełnosprawnym, zainicjował powstanie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej. Pełni wiele funkcji społecznych, zbiegając skutecznie o sprawy i interesy powiatu i Powiśla Dąbrowskiego.
Zwolennik i inicjator zmian organizacyjnych i legislacyjnych w służbie zdrowia. Inspiruje i wspiera działania promujące miejscowe firmy, pobudzające przedsiębiorczość, przyciągające inwestorów zewnętrznych, widząc w nich źródło ożywienia gospodarczego regionu i skutecznego rozwiązywania problemów bezrobocia.
Jest inicjatorem współpracy z partnerami Unii Europejskiej. Nawiązał współpracę samorządu Powiatu Dąbrowskiego z miastem Roding w Niemczech, jak również z włoską Wspólnotą Gmin Górskich Aniene i samorządem San Nicola la Strada.
Dba o kultywowanie współpracy z Polonią Amerykańską w Stanach Zjednoczonych, wywodzącą się z terenu Powiatu Dąbrowskiego, zwłaszcza z klubami polskimi w Chicago.

Posłuchaj wypowiedzi Starosty po odebraniu statuetki: (((mp3)))
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(16-01-2006) bo :
a co zrobił dla powiatu za pobierane wynagrodzenie?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-01-2006) walet :
zwiększył bezrobocie o 3%

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-01-2006) pytel :
nonsens....Kaczmarski może jest i fajny tylko za co ta nagroda???????????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl