To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Starosta Kaczmarski "uskrzydlonym"    -   15/1/2006
Jedna z tegorocznych statuetek "Uskrzydlony" powędrowała - w kategorii SAMORZĄD TERYTORIALNY - do Starosty Powiatu Dąbrowskiego Krzysztofa Kaczmarskiego. Zanim zaczął on piastować tę funkcję był wieloletnim nauczycielem, wychowawcą młodzieży oraz zastępcą dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej. Oto, co powiedział nam Starosta tuż odebraniu nagrody w piątek wieczorem, w Tarnowskim Teatrze.

Ogloszenie

Krzysztof Kaczmarski od 1998 roku pracuje w Samorządzie Powiatu Dąbrowskiego, będąc jednocześnie radnym Rady Powiatu. Jest współtwórcą i przewodniczącym Stowarzyszenia Samorządowego „Niezależni – Powiat Dąbrowski”. Działacz społeczny i inicjator wielu przedsięwzięć w oświacie i samorządzie. Prekursor budowania wolontariatu młodzieży w Domach Pomocy Społecznej i Hospicjum. Orędownik pomocy osobom niepełnosprawnym, zainicjował powstanie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej. Pełni wiele funkcji społecznych, zbiegając skutecznie o sprawy i interesy powiatu i Powiśla Dąbrowskiego.
Zwolennik i inicjator zmian organizacyjnych i legislacyjnych w służbie zdrowia. Inspiruje i wspiera działania promujące miejscowe firmy, pobudzające przedsiębiorczość, przyciągające inwestorów zewnętrznych, widząc w nich źródło ożywienia gospodarczego regionu i skutecznego rozwiązywania problemów bezrobocia.
Jest inicjatorem współpracy z partnerami Unii Europejskiej. Nawiązał współpracę samorządu Powiatu Dąbrowskiego z miastem Roding w Niemczech, jak również z włoską Wspólnotą Gmin Górskich Aniene i samorządem San Nicola la Strada.
Dba o kultywowanie współpracy z Polonią Amerykańską w Stanach Zjednoczonych, wywodzącą się z terenu Powiatu Dąbrowskiego, zwłaszcza z klubami polskimi w Chicago.

Posłuchaj wypowiedzi Starosty po odebraniu statuetki: (((mp3)))
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 06:40:01
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html