To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  "Uskrzydlony" Tomasz Jamrozik    -   15/1/2006
Tomasz Jamrozik, dziennikarz, dyrektor Oddziału Tarnowskiego "Dziennika Polskiego" został uhonorowany statuetką "Uskrzydlony", podczas Wielkiej Gali Nagrody, która odbyła się w piątek wieczorem w tarnowskim Teatrze. Redaktora Jamrozika udało nam się - tuż przed pospiesznym opuszczeniem Teatru na redakcyjne zamknięcie sobotniego numeru "DP" - zapytać o to, jak odbiera przyznanie nagrody.

Ogloszenie

Przygodę z dziennikarstwem i z „Dziennikiem Polskim” Tomasz Jamrozik rozpoczął jesienią 1991 roku od publikacji wywiadu z mało wtedy znanym Jurkiem Owsiakiem. Kilka miesięcy później zorganizował w Krakowie pierwszy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Jako dziennikarz pisał reportaże, relacjonował wiele wydarzeń sportowych i muzycznych. W połowie 1992 roku Wydawnictwo Jagiellonia S.A. (wydawca „Dziennika Polskiego”) – doceniając jego zdolności redakcyjno-organizatorskie – powierzyło mu przygotowanie i prowadzenie dodatku komputerowego „Dziennika”. Dodatek został bardzo dobrze przyjęty przez czytelników. Nic więc dziwnego, że po niespełna dwuletniej pracy w krakowskiej redakcji „Dziennika”, w czerwcu 1993 powierzono mu kierowanie tarnowskim Oddziałem „Dziennika Polskiego”.
Mało kto już pamięta, że wtedy „Dziennik Tarnowski” miał dwie - trzy strony, przygotowaniem których zajmowało się zaledwie kilku dziennikarzy. Dziś – pod „rządami” Tomasza Jamrozika – tarnowskie wydanie „Dziennika” rozrosło się do kilkunastu stron, a w Oddziale i podległych mu ekspozyturach w Bochni i w Brzesku nad każdym wydaniem gazety pracuje blisko 30 osób.
Przez ostatnie kilkanaście lat przygotowywany przez zespół Tomasza Jamrozika „Dziennik Tarnowski” dorobił się opinii gazety rzetelnej, ciekawej i – jak wynika z najnowszych wyników sprzedaży - coraz chętniej kupowanej przez mieszkańców regionu tarnowskiego.

Posłuchaj wypowiedzi laureata: (((mp3)))
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, September 25, 2023 16:05:21
IP     : 44.201.72.250
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html