Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  "Uskrzydlone" MTK    -   15/1/2006
Statuetkę "Uskrzydlonego" w kategorii MEDIA otrzymała w piątek wieczorem w Tarnowskim Teatrze MAŁOPOLSKA TELEWIZJA KABLOWA STAR Sp. z o.o. Nagrodę odebrano w imieniu właściciela firmy Roberta Wolaka i redakcji lokalnej telewizji. O tym, co ta nagroda oznacza dla dziennikarzy MTK rozmawialiśmy z dziennikarką stacji Marią Zawadą -Bilik.

Ogloszenie
>

Zakres działalności MTK to kilkanaście miast i miasteczek na terenach województw małopolskiego, podkarpackiego oraz pomorskiego.
Tak wysoka pozycja na rynku krajowym została osiągnięta dzięki wysokiemu profesjonalizmowi pracowników, dobrym rozwiązaniom technicznym i umiejętności doboru interesujących dla klientów ofert. Wysoka ilość indywidualnych odbiorców jest najlepszym wskaźnikiem oceny jakości świadczonych usług. Bardzo ważnym aspektem działalności MTK jest posiadanie koncesji na prowadzenie programu lokalnego Twoja Telewizja Kablowa. Program ten będący w całości własną produkcją, dostępny jest na żywo w internecie, cieszy się dużym zainteresowaniem abonentów nie tylko w Polsce. Jednocześnie programy nadawane są w ramach współpracy na platformach cyfrowych TV PULS, ITV, MOJA TV. Telewizja lokalna prowadzi szeroką działalność charytatywną, na rzecz pomocy przedszkolom, szkołom, bibliotekom czy domom dziecka.

Czym jest nagroda dla dziennikarzy MTK ? - posłuchaj wypowiedzi Marii Zawady-Bilik : (((mp3)))
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(16-01-2006) czytelniczka :
o co chodzi tej kobiecie????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-01-2006) Tomek N. :
a ja uwazam, że fajnie to powiedziała. zamiast standardowych odzywek w rodzaju "wielki zaszczyt nas spotkał, nie spodziewaliśmy się, dziekujemy" postawiła akcent na tym, co codziennie widzi w swojej pracy a widzi ciekawych, niedocenianych zwykle ludzi. Brawo pani Mario !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-01-2006) Radlow :
TAK TRZYMAĆ "KABLÓWKO" - po to są lokalne media, by zajmowały się zwykłymi, szarymi ludźmi. To do nich głównie adresowany jest program tarnowskiej kablówki. Tak trzymać. Więcej reportaży.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl