To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  "Uskrzydlone" MTK    -   15/1/2006
Statuetkę "Uskrzydlonego" w kategorii MEDIA otrzymała w piątek wieczorem w Tarnowskim Teatrze MAŁOPOLSKA TELEWIZJA KABLOWA STAR Sp. z o.o. Nagrodę odebrano w imieniu właściciela firmy Roberta Wolaka i redakcji lokalnej telewizji. O tym, co ta nagroda oznacza dla dziennikarzy MTK rozmawialiśmy z dziennikarką stacji Marią Zawadą -Bilik.

Ogloszenie

Zakres działalności MTK to kilkanaście miast i miasteczek na terenach województw małopolskiego, podkarpackiego oraz pomorskiego.
Tak wysoka pozycja na rynku krajowym została osiągnięta dzięki wysokiemu profesjonalizmowi pracowników, dobrym rozwiązaniom technicznym i umiejętności doboru interesujących dla klientów ofert. Wysoka ilość indywidualnych odbiorców jest najlepszym wskaźnikiem oceny jakości świadczonych usług. Bardzo ważnym aspektem działalności MTK jest posiadanie koncesji na prowadzenie programu lokalnego Twoja Telewizja Kablowa. Program ten będący w całości własną produkcją, dostępny jest na żywo w internecie, cieszy się dużym zainteresowaniem abonentów nie tylko w Polsce. Jednocześnie programy nadawane są w ramach współpracy na platformach cyfrowych TV PULS, ITV, MOJA TV. Telewizja lokalna prowadzi szeroką działalność charytatywną, na rzecz pomocy przedszkolom, szkołom, bibliotekom czy domom dziecka.

Czym jest nagroda dla dziennikarzy MTK ? - posłuchaj wypowiedzi Marii Zawady-Bilik : (((mp3)))
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 06:41:56
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html