To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  "Uskrzydlony" Zdzisław Janik   -   15/1/2006
Zdzisław Janik, radny Tarnowa, szef proprezydenckiego klubu NASZ DOM TARNÓW, były wieloletni przewodniczący Rady Miasta, a na co dzień prezes zarządu PKS Sp. z o.o. otrzymał nagrodę Uskrzydlonego w kategorii ROZWÓJ I PROMOCJA REGIONU.

Ogloszenie

W tekście laudacji Z.Janika czytamy:
Od 1990 r. radny Rady Miasta Tarnowa. Przez kilka kadencji pełnił funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej. Obecnie jest przewodniczącym Komisji Ekonomicznej Rady Miasta Tarnowa, przewodniczącym Klubu Radnych „Nasz Dom”, a także członkiem Komisji ds. nazewnictwa ulic i placów publicznych. Jest przedstawicielem tej generacji samorządowców, która w sposób odważny i nowatorski podejmuje próby rozwiązywania najtrudniejszych problemów społecznych i gospodarczych.
W swojej działalności stara się wywalczyć to, by Tarnów odzyskał rangę sprzed lat, aby był liczącym się ośrodkiem na mapie gospodarczej i kulturalnej, aby młode pokolenie nie uciekało z Tarnowa, aby chciało tu wracać, tu żyć i pracować.
Jego hobby, to przede wszystkim turystyka, żeglarstwo oraz muzyka rockowa lat siedemdziesiątych na czele z zespołem PINK FLOYD, a ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu ruch na świeżym powietrzu.
Na co dzień najbardziej irytuje go ludzka dwulicowosć, obłuda i agresja, ceni bardzo u ludzi inteligencję, wrażliwość i uczciwość.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 06:42:34
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html