To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  "Uskrzydlony" profesor    -   15/1/2006
W kategorii INTEGRACJA EUROPEJSKA "Uskrzydlonego" otrzymał w tym roku prof. dr hab. JERZY MIKUŁOWSKI – POMORSKI (na zdjęciu po prawej), były rektor Akademii Ekonomicznej w Krakowie, wielki humanista, człowiek o ogromnej wiedzy i wrażliwości, jeden z najbardziej cenionych i lubianych polskich naukowców.

Ogloszenie
>

Jest autorytetem i specjalistą w wielu dziedzinach nauki. Wybitnym znawcą min. w zakresie mediów i komunikowania, komunikacji międzykulturowej, socjologii kultury, problematyki europejskiej.
Ma niespotykaną łatwość przekazywania wiedzy, a jednocześnie duże zdolności organizatorskie. Stąd zainteresowanie jego osobą najpoważniejszych uczelni polskich.
Związany od lat z Akademią Ekonomiczną w Krakowie, a latach 1990 – 1996 jej rektor. Od 1991 kierownik Katedry Studiów Europejskich, wykładowca i prof. Politechniki Krakowskiej, Politechniki Wrocławskiej, UJ, AGH, obecnie prof. Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jest ekspertem UNESCO, a także Uniwersytetu Narodów Zjednoczonych w zakresie międzynarodowego ładu informacyjnego i prawa do komunikowania. Ma na swoim koncie bogaty dorobek naukowy w kraju i za granicą. Jest autorem ok. 200 artykułów naukowych, w tym 10 książek i niezliczoną ilość wystąpień i wykładów konferencyjnych.
Od lat współpracuje z Tarnowską Fundacją Kultury, będąc wykładowcą i prelegentem podczas Europejskiego Forum Kultury, a także Ogólnopolskich Konferencji Liderów Kultury podczas których zyskał przydomek „KULTOWEGO PROFESORA”.

Posłuchaj krótkiej wypowiedzi Profesora, udzielonej nam po otrzymaniu statuetki: (((mp3))).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 06:43:51
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html