To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  "Uskrzydlony" Ksiądz A.Surowiec    -   15/1/2006
Ksiądz Andrzej Surowiec, proboszcz Parafii Chrystusa Króla w Jarosławiu, został nagrodzony statuetką "Uskrzydlonego" w kategorii ORGANIZACJE POZARZĄDOWE. To człowiek - instytucja, doceniony już w plebiscycie Katolickiej Agencji Informacyjnej jako Proboszcz III Tysiąclecia. O swojej działalności w foyer Tarnowskiego teatru, podczas Wielkiej Gali Uskrzydlonych, opowiedział nam krótko sam zainteresowany.

Ogloszenie

Ksiądz Andrzej Surowiec jest od 1992r. proboszczem Parafii Chrystusa Króla w Jarosławiu. 0d 1995-2002 kapelan WP(mjr).
W 2001 r. otrzymał nominację na Kapelana Ojca św. Jest współorganizatorem filii KUL oraz Szkoły Bankowej w Stalowej Woli, a także organizatorem Biblioteki Uniwersyteckiej w Stalowej Woli oraz biblioteki o charakterze publicznym przy Katolickim Centrum Kultury, która za upowszechnianie książki i czytelnictwa uhonorowana została dyplomem Ministra Kultury.
Ks. Andrzej Surowiec jest również organizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Oazowej Stalowej Woli (10 edycji do 1992r.), Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Religijnej w Przemyślu (od 1992r. do dziś ), Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Jarosławiu oraz Eliminacji w Jarosławiu z rejonu Polski południowo-wschodniej (od 1995r. do dziś), Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie.
Od 6 lat organizuje duże koncerty muzyczne w ramach pikników integracyjnych w parafialnym ośrodku rekreacyjno-rekolekcyjnym w Heluszu. Bierze w nich udział około 700-800 osób z 5 Domów Pomocy Społecznej, 3 Domów Dziecka i 5 organizacji osób niepełnosprawnych.
Jest założycielem Stowarzyszenia \\\"Rodzina Kolpinga\\\" w Jarosławiu, Parafialnego Klubu Sportowego \\\"Kolping-Jarosław\\\", a także organizatorem dla dzieci z rodzin biednych i patologicznych świetlicy socjoterapeutycznej w Jarosławiu.

Posłuchaj wypowiedzi ks. Surowca : (((mp3)))
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 04:28:28
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html