To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Zapowiedź Koncertu Charytatywnego    -   17/1/2006
W sobotę w Tarnowskim Teatrze odbędzie się, już po raz trzeci, Noworoczny Koncert Charytatywny. Jego organizatorem jest NZOZ CenterMed a gwiazdą wieczoru będzie w tym roku zespół wokalny Affabre Concinui. Podczas Koncertu wręczona zostanie statuetka "Dobry dla innych", którą uhonorowana zostanie jedna ze wskazanych przez tarnowskie media osób (znanych z ich dobroczynnej działalności). O historii pomysłu Koncertu, który wyszedł w roku 2003 od dr Jacka Roika, o jej celach, w tym o tegorocznej zbiórce podczas imprezy i jej przeznaczeniu - rozmawialiśmy z prezesem zarządu CenterMed Sp. z o.o. Michałem Świtalskim.

Ogloszenie
>

W tym roku Koncert organizowany jest dla Tarnowskiego Hospicjum Domowego im. F. Ozanama.
Tradycyjnie Koncert będzie miał dwa oblicza: kulturalne, związane z otwarciem sezonu w Tarnowie oraz charytatywne, związane z przekazaniem dochodu z Koncertu oraz wręczeniem statuetki Dobry dla Innych.
O tym, kto zostanie nominowany i wyróżniony nagrodą Dobry dla Innych zadecyduje Kapituła Nagrody, dokonując wyboru spośród kandydatur dostarczonych przez redakcje tarnowskich mediów.
Honorowym patronem III Koncertu Charytatywnego jest Aleksander GRAD poseł na Sejm RP, a głównym sponsorem Karpacka Spółka Gazownictwa.
Koncert rozpocznie się 21 stycznia o godzinie 19.00 a poprowadzi go gospodarz obiektu - dyrektor Teatru, Wojciech Markiewicz.

Posłuchaj, jak zapowiada imprezę prezes zarządu NZOZ CenterMed Michał Świtalski (na zdjęciu): (((mp3)))
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 07:09:06
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html