To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Kusiak u Tylko - wernisaż   -   17/1/2006
Zdziwienie musi budzić fakt, że fotografie te wykonane zostały w tradycyjnej technice ciemniowej, bez użycia komputera. Czarno – białe „fotogramy”, naznaczone symbolem, okazują się być pełne treści, a erotyczny wymiar aktu schodzi na dalszy plan – pozostaje poczucie obcowania z tajemnicą… W najbliższą sobotę, o godzinie 20-tej w Pubie Studio Andrzeja Tylko przy ulicy Żydowskiej odbędzie się wernisaż wystawy „Znaki zapytania” Stanisława Kusiaka z Zakliczyna.

Ogloszenie

-Tematem dominującym wydaje się być zagadka kobiecości, traktowanej jako fragment losu wyalienowanego człowieka, podkreślonej bardzo ascetycznymi aktami istot walczących z dominacją materii, zmagających się z tajemnicą istnienia, sensem przyjaźni, nie tylko z innymi, ale również z własną osobą, w świecie, w którym tak często nie akceptujemy własnego statusu, wyglądu, losu, możliwości intelektualnych, artystycznych czy w końcu finansowych. Stąd też człowiek jest jak gdyby oglądany - niby jakiś tajemniczy eksponat (…) – pisał o pracach artysty Jan Gomoła. Będziemy gościć na wernisażu – w recenzji postaramy się przybliżyć sylwetkę autora i zaprezentować kilka prac.

M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 07:10:19
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html