Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Oddział ZUS wróci do Tarnowa?    -   19/1/2006
Posłowie Prawa i Sprawiedliwości zwrócili się niedawno do Ministra Pracy z pismem w sprawie przywrócenia w naszym mieście utraconego w ubiegłym roku oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. –Omówiliśmy już tę sprawę i w tej chwili czeka ona na rozstrzygnięcie – mówi Józef Rojek. Na wypadek negatywnej odpowiedzi, posłowie przygotowali również „alternatywne” rozwiązanie.

Ogloszenie
>

Tym alternatywnym rozwiązaniem miałoby być przywrócenie miastu zespołu orzekającego, tak, by Tarnowianie nie musieli jeździć do Nowego Sącza.
Posłuchaj krótkiej wypowiedzi posła Józefa Rojka: (((mp3)))
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 9)Dodaj komentarz
(19-01-2006) wet :
Powodzenia, ale chyba nijak to się ma do rzekomo oszczędnego państwa jakie proponował PiS przed wyborami...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-01-2006) smok :
jeszcze UW do tarnowa a potem innych urzędasów. mafie urzędnicze zwiększą zatrudnienie, a zwykły ludek nogi uchodzi i tyle. posły z bożej łaski trzeba trochę luzu dla ludzi przedsiębiorczych, a robota będzie dla wszystkich, tylko że wy wtedy razem z waszymi mafiami będziecie g..no znaczyć.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-01-2006) kolo :
takie tanie państwo...ale uwarzam , że powrót ZUS nie ma nic wspólnego z tanim Państwem. Uważam, że to się da zrobić tylko chodzi tak naprawde o to żeby ten ZUS trochę zdecentralizować bo jak się tego nie zrobi to zmieni się minister i znowu alikwiduje coś tam...pewnie w Tranowie bo co zwolni współpracownika w Warszawie??Nie obetnie etat w Tarnowie to daleko. Polecam ruchy decentralizacyjne . A w misji powodzenia

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-01-2006) WD :
Koszty wydelegowania komisji orzekajacej sa nikle w porownaniu z tym, iz osoby z 5 powiatow musza dojezdzac az do Nowego Sacza w przypadku bada lekarskich. Dobra inicjatywa.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-01-2006) R2D2 :
I chore jest to, że w 80 tys. Nowym Sączu jest oddział i komisja a w 120 tys. Tarnowie nie. Siła przebicia posła Janika była niczym wobec siły przebicia Oleksego. A zobaczcie na Urząd Celny który zniknął z Tarnowa a w N. Sączu jest. Najlepszym jest to że kiepsko położony Sącz podobno w szczytowym okresie odprawiał 100 ciężarówek a Tarnów 1000 ale co tam, najważniejsze w tym kraju są układy. A

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-01-2006) WD :
Juz nie wspominajac o tym, ze NS dostal 9 mln na rozbudowe oddziału...R2D2 - co co celnego, to poszedł do Nowego Targu...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-01-2006) aga :
a gdzie był poseł Grad , że mu ZUS podprowadzili a tak się chwalił że mocny lider więcej może!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-01-2006) kolo :
nie przypominam sobie by poseł Grad był uczestnikiem poprzedniej koalicji...lider może jak ma władze ..Problem ...że nie ma i roni to co może...A nasi dzisiejszy Liderzy...to właściwie nie Liderzy bo w swoich partiach są szeregowymi członkami. taka jest prawda..Co oczywiście nie znaczy , że akurat w planach, które mają wzmocnić Tarnów nie należy działać wspólnie.Bo należy.Tylko jest pytanie czemu służy wywołana przez nich jak tunapisano zadymka? napewno nie wspólnemu działaniu.stworzony z inicjatywy Grada Konwent Parlamentarzystów mógł być wartością . Wspólne działania posłow z regionu , niezależnie od opcji politycznych, zawsze mają siłę przebicia. ale okazuje się , że dla niektórych posłów z PIS bierzące cele polityczne są ważniejsze

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-01-2006) do Agnieszki :
ale ZUS zabrali za SLD, a Grad protestował jak mogł...Tylko że nic niemogł

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl