To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Grad na PiS    -   19/1/2006
Zdziwieniem na oskarżenia posłów PiS Józefa Rojka, Michała Wojtkiewicza i Edwarda Czesaka (czyt. „PO-PiSowa zadymka”) zareagował poseł Aleksander Grad. Poseł zaprzeczył jednak, by zaistniały konflikt groził rozpadowi świeżo zawiązanemu porozumieniu „ponad podziałami” tarnowskich parlamentarzystów. Rozmawialiśmy także m.in. o budowie autostrady, wcześniejszych wyborach i nowej propozycji Jarosława Kaczyńskiego.

Ogloszenie

Aleksander Grad odrzucił oskarżenia, jakoby to on był twórcą niepokojów wokół KSG; zdziwił się także słysząc kierowane ku niemu zarzuty, że „niewykorzystanie środków na drogi to wina posłów poprzedniej kadencji.” –Rozumiem że posłowie Prawa i Sprawiedliwości mają pretensje do własnej posłanki, pani Barbary Marianowskiej – ripostował. –Zagospodarowanie funduszy na drogi leży w kompetencji administracji, a nie posłów; być może ludzie powstawiani przez PiS do tych instytucji będą umieli środki te wykorzystać, choć osobiście w to wątpię.
Poseł zarzucił także PiS powrót do polityki uprawianej w myśl słynnej zasady „TKM” (Teraz K….. My). Jednak jego zdaniem sypiące się w oczach wyborców porozumienie „ponad podziałami” parlamentarzystów z naszego regionu nie jest zagrożone i są już pierwsze pozytywne przykłady wspólnego działania.
W wywiadzie pytałem także o nowe wybory. –Gdyby do tego doszło, będziemy przygotowani – stwierdził Aleksander Grad. –Widać jednak, że sami wyborcy nie chcą ponownie iść do urn. Jeśli ktoś im to zafunduje, sam na tym straci, a społeczeństwo przecież widzi, że fundatorem tego stanu rzeczy jest Prawo i Sprawiedliwość. PiS dysponuje wszelkimi atutami, a nie wykorzystuje możliwości sprawowania władzy. Zdaniem posła PO najnowsza propozycja Jarosława Kaczyńskiego (półroczny "pakt stabilizacyjny") jest rozwiązaniem najgorszym z możliwych. –Ten pakt nie gwarantuje spokoju, gdy minie groźba rozwiązania Parlamentu wskutek nie uchwalenia w ustawowym czasie budżetu, wówczas wszyscy znów skoczą sobie do gardeł – stwierdza. –Takie porozumienie jest porozumieniem przeciw wszystkim i widać, że jest to świadome działanie prowadzące do destabilizacji kraju. Polsce potrzebna jest stabilna, wieloletnia koalicja z PO.

Posłuchaj wywiadu : (((mp3)))

Do tematu autostrady i zarzutów posłów PiS wobec Zbigniewa Rapciaka, dyrektora Małopolskiego Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad („POPIsowa zadymka” ) będziemy jeszcze wracać. MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 06:17:25
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html