To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nie chcemy ponownych wyborów !   -   20/1/2006
Z rosnącym zażenowaniem obserwujemy kryzys na polskiej scenie politycznej. Coraz bardziej możliwy scenariusz przeprowadzenia kolejnych wyborów parlamentarnych, o którym mówią już bez żadnych zahamowań liderzy partii rządzącej, budzi w nas irytację. Jeśli politycy nie potrafią skorzystać z mandatu udzielonego im przez nas we wrześniu to znaczy, że nie traktują nas poważnie i stawiają swoje ambicje ponad jasno wyrażony werdykt wyborców. Ponowne wybory nie mogą zmienić tego werdyktu. Nie chcemy czekać na rozwój wypadków z poczuciem bezradności. Wzywamy wszystkich obywateli do wyrażenia powszechnej niezgody na ponowne wybory parlamentarne !

Ogloszenie

Tekst APELu można pobrać: TUTAJ.
Jeśli zdecydujesz się podpisać Apel nadeślij nam swoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe na adres : mailing@intarnet.pl (pocztę opatrz dopiskiem w tytule: APEL). Apel prześlemy do Prezydenta RP, liderów PO i PIS oraz pozostałych partii w polskim Sejmie.

W związku z tym, że sytuacja, która może doprowadzić do ogłoszenia przedterminowych wyborów, jest dynamiczna, już teraz apelujemy do najwyższych władz Rzeczypospolitej Polskiej i prosimy o wysłuchanie głosów mieszkańców tarnowskiego okręgu wyborczego – jesteśmy przeciw ponownym wyborom!

Redakcja portalu inTARnet.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 06:47:01
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html