To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pierwsze "Zderzenia" za nami ...    -   23/1/2006
Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru podczas piątkowych, inauguracyjnych "Zderzeń" w Tarnowskim Centrum Kultury był zespół „Jamal”. Nieczęsto zresztą w naszym mieście zdarza się słyszeć dźwięki reagge, czy ska. Ale o klimacie „Zderzeń” zadecydowały także prezentacje filmowe AKF „Szwenk” przy Pałacu Młodzieży, „skrecze i milksy” prowadzącego imprezę dziennikarza Radia Maks Piotra Kopy czy koncert młodzieży z Zespołu Szkół Muzycznych.

Ogloszenie

„Publiczność, która zdecydowała się na konfrontacje z różnymi formami twórczości młodych artystów, sprowadziła do Piwnic TCK  grupa młodzieży z Tarnowskiej Alternatywy, która przygotowała niecodzienny happenig” – przeczytać możemy na nowej, wreszcie aktualnej internetowej stronie TCK.
Potem atmosfera mogła tylko rosnąć, aż do koncertu grupy Jamal, która ku mojemu zaskoczeniu ... nie pozwoliła zarejestrować fragmentu koncertu. Cóż, widocznie zaczynam wyglądać zbyt poważnie wyglądać, a może to czasy się zmieniają (oczywiście na gorsze)…
Posłuchaj rozmowy z Tomaszem Kapturkiewiczem, szefem TCK. Czy „Zdarzenia” są kontynuacją „Restauracji Sialalala…?”: (((mp3)))

MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 07:46:06
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html