Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Jak na studia, to ... za darmo   -   24/1/2006
Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie po raz kolejny przystępuje do realizacji projektu „Studia Europejskie” w ramach programu Komisji Europejskiej Jean Monnet. Projekt ten zakłada realizację cyklu bezpłatnych wykładów z zakresu integracji europejskiej oraz pozyskiwania funduszy europejskich.

Ogloszenie
>

Tegoroczna edycja wykładów – „Studia Europejskie 2006” – poświęcona będzie politycznym oraz ekonomicznym aspektom integracji europejskiej, a także, co ważne, poruszać będzie zagadnienia dotyczące sposobów pozyskiwania oraz wykorzystywania środków finansowych z funduszy strukturalnych i programów pomocowych Unii Europejskiej przez polskie przedsiębiorstwa oraz przez jednostki samorządu terytorialnego.

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie od 2001 roku realizuje projekt Komisji Europejskiej, którego celem jest upowszechnianie wiedzy na temat integracji europejskiej poprzez organizację co roku 40-godzinnego cyklu bezpłatnych wykładów poświęconych integracji europejskiej. Ponadto w 2004 roku MWSE otrzymała dofinansowanie Komisji Europejskiej na realizację projektu w ramach wspólnotowego programu Jean Monnet. Projekt realizowany jest przez MWSE już trzeci rok, a zakończy się on w 2007 roku. Warto dodać, że w programie Jean Monnet uczestniczy już ponad 50 państw z całego świata. Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna jest jedyną uczelnią w Tarnowie oferującą tego typu bezpłatne szkolenia.

Bezpłatne wykłady w ramach realizowanego przez MWSE projektu odbywają się co roku przez okres 4 miesięcy w ilości 40 godzin wykładów i warsztatów. Podobnie będzie także w roku obecnym. Wykłady rozpoczną się w miesiącu marcu 2006 roku i odbywać się będą co dwa tygodnie. W szkoleniu wziąć mogą udział wszystkie zainteresowane osoby pełnoletnie. Co bardzo istotne, wszyscy uczestnicy wykładów „Studia Europejskie 2006”, którzy regularnie brać będą udział w zajęciach, otrzymają na zakończenie specjalne certyfikaty, potwierdzające zakres zdobytej wiedzy.

Zapisy na tegoroczną edycję projektu „Studia Europejskie” rozpoczną się z końcem stycznia 2006 r. i potrwają do połowy lutego br. Rejestracja kandydatów odbywać się będzie telefonicznie, osobiście lub poprzez e-mail. Liczba miejsc jest ograniczona, a o wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy organizuje Centrum Edukacji Menedżerskiej Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie. Szczegółowe informacje uzyskać można na stronie internetowej www.mwse.edu.pl lub pod numerem telefonu: (014) 622-43-14.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl