To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
  Kontynuacja remontu Ratusza   -   24/1/2006
Najbardziej reprezentacyjna budowla Tarnowa będzie się nadal zmieniać. 400 tysięcy złotych przekazał marszałek małopolski na kontynuację renowacji ratusza. Pieniądze zostały przekazane przez samorząd województwa administrującym Muzeum i podległymi mu obiektami. Według marszałka Janusza Sepioła dbałość o dziedzictwo kulturowe jest jednym z najważniejszych zadań władz.

Ogloszenie

Na szczęście pęknięcia na Ratuszu, o których mówiliśmy konstrukcyjnie nie zagrażają całości budowli. Prace wykonywane w tym roku nie ograniczą w żadnym stopniu funkcji wystawienniczych Ratusza, w którym eksponowane są wystawy Muzeum Okręgowego. Ratusz gotycki powstał w połowie XIV wieku w stylu gotyckim, w wieku XVI poszerzono jego powierzchnię i przebudowano go w stylu renesansowym.
Zarząd województwa przekazał także pieniądze na kontynuację remontu na zamku w Dębnie. Tam dotychczas umacniano i izolowano pękające mury oraz wykonywano odwodnienie. W tym roku wykonamy połowę prac, które pozostały do zakończenia remontu - mówi dyrektor Adam Bartosz. Na zamek w Dębnie zarząd województwa przekazał pół miliona złotych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 07:28:59
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html