Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Ratują Ewelinę i Tomka   -   25/1/2006
Rozszerza sie akcja charytatywna na rzecz chorych na białaczkę 18-letniej Eweliny Smółki i 20-letniego Tomasza Samborskiego mieszkańców Olszyn. Odbyło się już kilka koncertów charytatywnych: 30 grudnia w Bogumiłowicach, 15 stycznia w Olszynach a w ostatnią niedzielę koncert w kościele w Tarnowie-Mościcach i "jasełka" w Wierzchosławicach. Szczególnie koncert w Mościcach okazał się wielkim sukcesem. Na leczenie młodych ludzi zebrano tam blisko 11 tys. złotych !

Ogloszenie
>

O swojej chorobie Ewelina i Tomek dowiedzieli się zaledwie 2 miesiące temu. Do pomocy od razu przystąpili ich przyjaciele. Do akcji włączyła się młodzież z zespołu wokalno-instrumentalnego z parafii w Bogumiłowicach i ze Szkoły Podstawowej w Bogumiłowicach oraz Dom Ludowy im. Wincentego Witosa w Wierzchosławicach. Wielką pomoc okazał proboszcz Andrzej Jeż z Parafii MB Królowej Polski z Mościc. Podczas niedzielnego koncertu charytatywnego zebrano w tejże parafii aż 10 825,31 zł ! Wcześniejsze imprezy przynosiły nieco skromniejsze dochody, kilkusetzłotowe. Każda jednak złotówka się liczy. Wciąż można się włączyć do akcji na rzecz Eweliny i Tomka wpłacając dowolną kwotę na konta, które znajdziecie na stronie : www.stronadomowa.com/sambor.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(26-01-2006) J&K :
To wspaniały dar serca dla młodych chorych ludzi których nie znamy osobiście. Mam nadzieję że do tej rozpoczętej akcji przyłączą się inni. Koszty leczenia są ogromne. ważne jest też wsparcie psychiczne dla obojga chorych.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-01-2006) kk :
tak trzymać, nie przestawajcie orgazniowac tych imprez

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl