To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Ratują Ewelinę i Tomka   -   25/1/2006
Rozszerza sie akcja charytatywna na rzecz chorych na białaczkę 18-letniej Eweliny Smółki i 20-letniego Tomasza Samborskiego mieszkańców Olszyn. Odbyło się już kilka koncertów charytatywnych: 30 grudnia w Bogumiłowicach, 15 stycznia w Olszynach a w ostatnią niedzielę koncert w kościele w Tarnowie-Mościcach i "jasełka" w Wierzchosławicach. Szczególnie koncert w Mościcach okazał się wielkim sukcesem. Na leczenie młodych ludzi zebrano tam blisko 11 tys. złotych !

Ogloszenie
>

O swojej chorobie Ewelina i Tomek dowiedzieli się zaledwie 2 miesiące temu. Do pomocy od razu przystąpili ich przyjaciele. Do akcji włączyła się młodzież z zespołu wokalno-instrumentalnego z parafii w Bogumiłowicach i ze Szkoły Podstawowej w Bogumiłowicach oraz Dom Ludowy im. Wincentego Witosa w Wierzchosławicach. Wielką pomoc okazał proboszcz Andrzej Jeż z Parafii MB Królowej Polski z Mościc. Podczas niedzielnego koncertu charytatywnego zebrano w tejże parafii aż 10 825,31 zł ! Wcześniejsze imprezy przynosiły nieco skromniejsze dochody, kilkusetzłotowe. Każda jednak złotówka się liczy. Wciąż można się włączyć do akcji na rzecz Eweliny i Tomka wpłacając dowolną kwotę na konta, które znajdziecie na stronie : www.stronadomowa.com/sambor.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 07:33:07
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html