To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Sylwester tak, ale nie z kasy miejskiej   -   30/12/2003
Tarnowski Oddział Unii Polityki Realnej protestuje przeciwko finansowaniu zabawy sylwestrowej z pieniędzy podatników. W stanowisku przesłanym do mediów UPR podkreśla, że pieniądze podatników powinny być wydawane szczególnie oszczędnie i zgodnie z samą ideą podatków - czyli na ważne cele wspólne. Takim celem nie jest - zdaniem UPR - sylwestrowa zabawa.

Ogloszenie

Nie jest to ani cel wspólny którym winni zajmować się opłacani przez nas urzędnicy, ani nie ma wiele wspólnego z powściągliwym wydawaniem pieniędzy podatników w sytuacji, gdy jesteśmy jako miasto poważnie zadłużeni.
Oddział Tarnowski Unii Polityki Realnej proponuje, by zaprzestać finansowania zabaw, w tym zabawy sylwestrowej z pieniędzy publicznych i w połowie każdego roku przeprowadzać licytację na prawo do organizowania "Sylwestra" na płycie Rynku. Zwycięzca licytacji zasili kasę miejską, i w trosce o własne dobro, z odpowiednim wyprzedzeniem zatroszczy się o atrakcje, sponsorów, bezpieczeństwo, porządek i szampańską zabawę sylwestrową.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 04:03:24
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html