To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Apel biskupa   -   26/1/2006
Fala mrozów, która nas wszystkich aktualnie dotyka, stanowi szczególne niebezpieczeństwo dla osób w podeszłym wieku, chorych i samotnych. Staje się konieczne, abyśmy okazali się solidarni oraz otoczyli pamięcią, modlitwą i konkretną pomocą naszych potrzebujących sąsiadów - napisał biskup tarnowski Wiktor Skworc w specjalnym komunikacie wydanym w związku z panującymi mrozami.

Ogloszenie

- Wobec niebezpieczeństwa i zagrożeń, jakie niosą ze sobą niespotykane od lat niskie temperatury, właśnie zauważenie potrzebujących ludzi, którzy żyją najbliżej nas jest wyzwaniem chwili - podkreślił tarnowski ordynariusz. - Nie zapominajmy także o tych, którzy mieszkają w oddalonych od centrum wioskach czy przysiółkach.
Biskup zwrócił się do mieszkańców diecezji, by pomyśleli o tym, czy ktoś w najbliższym sąsiedztwie czy rodzinie nie potrzebuje pomocy w postaci opału, przyniesienia wody, wezwania lekarza czy zrobienia zakupów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 08:02:32
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html