To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Radni o budżecie i cenach wody   -   26/1/2006
W Sali Lustrzanej trwa najważniejsza Sesja Rady Miasta w ciągu roku. Radni debatowali m.in. nad tegorocznym budżetem Tarnowa. Budżet został przyjęty, mimo sprzeciwu radnych Prawego Tarnowa i Uczciwości. Dyskusję na temat propozycji budżetowych Prezydenta poprzedziła debata o nowych taryfach Tarnowskich Wodociągów, oznaczających podwyżki cen wody i ścieków da mieszkańców Tarnowa i okolic. Uchwałę w tej sprawie radni odrzucili, ale sprzeciw wiekszości w Radzie nia ma większego znaczenia i nowe ceny za wodę i ścieki obowiązywać będą od 1 marca. Średnia podwyżka dla 4-osobowej rodziny ma wynieść ok. 1 zł/m-c, około 10 zł więcej miesięcznie płacić będą właściciele domów odprowadzających opady z ich posesji kanalizacją ogólnospławną.

Ogloszenie

Tegoroczna propozycja cennika Tarnowskich Wodociągów zawiera bowiem punkt, który radny Ciesielczyk nazwał nawet \"podatkiem od deszczu i śniegu\". Chodzi o wprowadzenie opłat od opadów odprowadzanych instalacją ogólnospławną, za co dotychczas klienci TW nie płacili.
Szerzej na ten temat i na temat debaty budżetowej i pozostałych punktów programu styczniowej Sesji RMT - wkrótce przeczytać będzie można (i posłuchać) na naszych stronach. Zapraszamy m.in. do wysłuchania rozmów dźwiękowych z prezesem TW Sp. z o.o. - Tadeuszem Rzepeckim oraz prezydentem M.Bieniem.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 06:27:06
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html