To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  J.Kwaśny wiceszefem FMS   -   30/1/2006
W cieniu tragicznych wydarzeń na Śląsku obradował w trakcie weekendu II Kongres Krajowy Federacji Młodych Socjaldemokratów, który wybrał nowy zarząd krajowy. Jednym z czterech nowych wiceprzewodniczących FMS został Tarnowianin, 21 - letni Jakub Kwaśny, przewodniczący Federacji w Małopolsce, a na co dzień student stosunków międzynarodowych Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Ogloszenie
>

Przewodniczącym FMS pozostał Grzegorz Pietruczuk a sekretarzem generalnym Konrad Gołota - członek Zarządu Krajowego SLD. Tym samym FMS będzia miała aż dwóch członków Zarządu Krajowego SLD, gdyż jej przewodniczący z automatu wchodzi w jego skład, co - zdaniem młodych socjaldemokratów - gwarantuje im realny wpływ na to co dzieje się w partii, która wspierają.

Tragedia w Chorzowie wstrząsnęła uczestnikami Kongresu. Wraz z wyrazami solidarności wobec ofiar i ich rodzin i apelem o oddawanie krwi, w specjalnym oświadczeniu FMS pojawiło się żądanie skierowane pod adresem rządu, a szczególnie MSWiA o wyjaśnienie przyczyn tragedii oraz naprawę prawa w zakresie opracowania planów ratunkowych na wypadek podobnych wydarzeń.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, December 4, 2023 19:44:52
IP     : 35.172.165.64
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html