To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Gdzie na Sylwestra ?   -   30/12/2003
Znacznie lepiej niż w ubiegłym roku sprzedają się miejsca w tarnowskich lokalach, które organizują zabawy sylwestrowe. Ilość wolnych miejsc topnieje jednak z godziny na godzinę. Mimo wszystko wciąż jeszcze, przy minimum wysiłku, można dostać się na jeden z balów lub dyskotek.

Ogloszenie
>

Jeszcze we wtorek rano wolne miejsca były w Mościcach - w MFK, hotelu Crista Park i Kasynie. Popołudniu informowano nas już jednak , że wolnych miejsc tam zabrakło. Nie ma ich już też w zasadzie w hotelu "Tarnovia" , ale większa (ok.20-osobowa) zorganizowana grupa jest tam stanie wynająć jeszcze jedną salkę i dołączyć się do zabawy na parkiecie w tamtejszej restauracji. Koszt uczestnictwa to 350 zł od pary.
Tyle samo zapłacić trzeba w restauracji "U Jeża i Darka". W tej cenie mieści się m.in. kilka dań gorących, przystawki, napoje, deser, pół litra alkoholu, szampan.
Nieco taniej, bo tylko 200 zł od pary kosztuje impreza w klubie "Cancer" przy ul.Krakowskiej. Cena mieści podobny zestaw napojów i trunków, ale bawić się tam będzie można tylko przy muzyce mechanicznej. Również 200 zł/od pary kosztuje impreza w dyskotece "Eden" w Śmignie. A tym razem bawić tam będzie gości zespół muzyczny, który zagra muzykę "dla każdego".
199 zł zapłaci każdy uczestnik Sylwestra w restauracji "Podzamcze" na górze św. Marcina. Kwota ta mieści jednak generalnie dowolną ilość posiłków i trunki bez żadnych ograniczeń.
Na drugim biegunie cen jest na przykład impreza w klubie studenckim "Przepraszam". Można tam będzie wejść i zabawić się już za 35 zł (cena zawiera przekąski i szampana). Już za 10 zł można wejść do dyskoteki 220 V, gdzie rządzić będą diskdżokeje. W "sali weselnej" tego obiektu przewidziano również zabawę z orkiestrą. Tam każda para zapłacić musi już 240 zł , ale otrzyma zestaw gorących i zimnych posoiłków, napoje, alkohol i szampana.
Informacje o cenach i wolnych miejscach zostały zaczerpnięte w wybranych lokalach telefonicznie, we wtorek 30 XII ok. godz. 17.00.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 05:43:36
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html