Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
  Nowy prokurator okręgowy   -   02/2/2006
Karuzela zmian w prokuraturach i policji. W Tarnowie nowym szefem prokuratury okręgowej został Marek Jamrogowicz, który zastąpił Stanisława Pieczykolana, kierującego prokuraturą od 2001 roku. Jamrogowicz dotychczas był szefem wydziału śledczego. Jest jednym z bardziej znanych prokuratorów, zajmował się m.in. głośną sprawą finansowania przez PKN ORLEN kampanii prezydenckiej Mariana Krzaklewskiego w 2000 roku. Kierowany przez niego wydział nie znalazł na to dowodów 3 lata temu .

Ogloszenie
>

Dziś Marek Jamrogowicz, nowy prokurator okręgowy w Tarnowie powiedział RDN Małopolska, że spróbuje jeszcze bardziej usprawnić pracę podległych mu śledczych, choć przypomnijmy - Prokuratura Okręgowa w Tarnowie należy do najsprawniejszych w Polsce.

Zmiany są również w policji, jedną z największych jednostek w Małopolsce - nowosądecka policją - nie kieruje już Antoni Forgiel, obowiązki komendanta pełni jego dotychczasowy zastępca Witold Bodziony. Nieoficjalnie mówi się, że do miasta nad Kamienicą i Dunajcem przeniesie się... Andrzej Małek, komendant miejski policji w Tarnowie, który objął tę funkcję niecały rok temu.
Ale zmiany w policji dotknęły także Dąbrowę Tarnowską i Bochnię. W tej pierwszej miejscowości policyjny mundur zdjął Józef Czapla, w Bochni na emeryturę poszedł Tadeusz Orzechowski. Zastąpił go podinsp. Marek Rudnik.
Oprócz nadzorowania prac policjantów i wydawania decyzji, będzie on kontynuował remont budynku komendy, zapoczątkowany przez dotychczasowego komendanta Powiatowego. (foł)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(02-02-2006) Dżet :
Nie znalazł dowodów, ciekawe. Awansował bo jest sprawny. Ciekawe

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-02-2006) red out? :
Mówiono że tarnowska prokuratura to same komuchy - Prokuratura:lewactwo, sąd - coś na kształt prawicy. ( stąd Mariana Krzaklewskiego badali w Tarnowie). Czyżby rugowanie czerwonych? Jesli tak - to aż do kości! Ziobro - do boju!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-02-2006) ciesielczyk :
Dzięki Bogu zaczęły się zmiany personalne w tarnowskiej prokuraturze. Czy ktoś z Was zna jakąś sprawę po 1989 , którą wszczeła tarnowska prokuratura przeciw lub w sprawie nowej nomenklatury? Teraz kolej na tarnowski sąd - miejmy nadzieję - że prezesi też zostaną zmienieni. pozdrawiam ciesie lczyk Ps Na temat sądu tarnowskiego można będzie sporo przeczytać w nowym tygodniku tarnowskim pt BEZ CENZURY (w marcu pierwszy numer), Zachęcam także do pisania do niego kontakt: 0601 255 849

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-07-2008) walter :human_rights@msn.com 
Skorumpowany - oszust, szef prokuratury okregowej w Tarnowie, Marek Jamrogowicz zostal mianowany przez ministra sprawiedliwosci Ciwikalskiego na stanowisko szefa prokuratury apelacyjnej w krakowie...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947