To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Koncert Walentynkowy w MFK   -   03/2/2006
Mościcka Fundacja Kultury serdecznie zaprasza 14 lutego 2006 roku (wtorek) o godzinie 18 00 na „KONCERT WALENTYNKOWY”. W trakcie trwania koncertu zostaną zaprezentowane najpiękniejsze duety miłosne w wykonaniu solistów Teatru Wielkiego w Warszawie: Edyta Ciechomska – sopran, Ewelina Hańska – sopran, Bogusław Morka – tenor i Jan Zakrzewski – tenor.

Ogloszenie

Artystom akompaniować będzie zespół muzyczny „Allegro”, a w programie koncertu będziemy mogli wysłuchać duetów miłosnych z operetek i musicali takich jak: „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, „Hrabina Marica”, „West Side Story”, „My Fair Lady” i wiele innych.
Miłość jako jedno z najsilniejszych uczuć towarzyszy człowiekowi od zawsze i jako motyw ponad czasowy i bliski każdemu, zawsze będzie wzbudzać i rozpalać nasze emocje. Zebranie tak wspaniałego repertuaru stanowi na pewno niebywałą okazje do zasłuchania się w pieśniach o miłości i jest doskonałą alternatywą na spędzenie i uczczenie „walentynkowego” wieczoru.
Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Mościckiej Fundacji Kultury (pok.21), a rezerwacje przyjmowane są pod nr tel. 014 633 46 21.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 06:30:53
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html