To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay/MAKS
  
   Ile kas, ile taksówek ?   -   31/12/2003
Mogą być problemy z powrotem taksówką do domu, po zabawie sylwestrowej. W Sylwestra o północy mija termin instalowania kas fiskalnych u prywatnych przewoźników. Przynajmniej co trzecia taksówka w Tarnowie nie ma jeszcze takiej kasy. I, co gorsza, nie można ich od kilku dni nabyć. Może się więc zdarzyć, że na bal sylwestrowy powiezie nas jeszcze komplet tarnowskich taksówek, ale po północy wiele z nich zajechać będzie musiało do swoich garaży...

Ogloszenie
>

Brak kasy w taksówce 1 stycznia oznaczać może utratę pracy, lub wysokie grzywny. Można wnioskować co prawda o przedłużenie tego okresu do pierwszych dni stycznia, ale nie do konca wiadomo, co to może zmienić. Delegacja kilku korporacji taksówkowych była wczoraj w Urzędzie Skarbowym ,ale nie otrzymała jednoznacznej odpowiedzi w tej kwestii.
W Tarnowie spośród pracujących stu czterdziestu taksówkarzy, kasy fiskalne zalegalizowało osiemdziesięciu trzech. Musieli wydać ponad 2 tysiące złotych. Na domiar złego z zakupem kas fiskalnych jest nie lada problem. W Tarnowie trudno je zdobyć.
Taksówkarze mają szansę przedłużyć termin instalowania kas. Wtedy jednak najprawdopodobniej, nie będą mogli ubiegać się o zwrot kosztów związanych z ich montażem, który może wynieść nawet do 80-ciu procent ceny – mówi naczelnik II Urzędu Skarbowego w Tarnowie Anna Niedojadło. W tarnowskich urzędach skarbowych pojawiają się pierwsze wnioski w tej sprawie. Wciąż jednak urzędnicy fiskusa nie wiedzą, czy samo złożenie takiego pisma, wystarczy by po 1 stycznia nadal prowadzić działalność gospodarczą.
Wieczór sylwestrowy i noc noworoczna to - przypomnijmy - tradycyjnie najlepszy dla taksówkarzy w ciągu roku czas na zarobkowanie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 22:43:15
IP     : 100.25.42.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html