Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Wydarzenia Roku 2005 - rozstrzygnięcia   -   06/2/2006
Trwający na naszych stronach przez pierwsze tygodnie Nowego Roku konkurs-ranking najważniejszych wydarzeń minionych 12 miesięcy został rozstrzygnięty. Przypomnijmy, za bezapelacyjne i ponadtematyczne Wydarzenie Roku uznaliśmy śmierć Jana Pawła II i zdarzenia, które poprzedziły papieski pogrzeb. Nie zgłaszaliśmy ich jednak do rankingu. Cała rzecz ograniczała się zatem do wyboru pozostałych ważnych wydarzeń w 5 kategoriach tematycznych. Oprócz naszych propozycji zgłaszaliście także własne a każdy z uczestników zabawy otrzyma teraz od nas (i naszych sponsorów) nagrodę.

Ogloszenie

Kategorię Polityka i samorząd zdominowała ubiegłoroczna kampania wyborcza do parlamentu i wysokie zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości. Kampanię i werdykt wyborców w regionie za najważniejsze wydarzenie uznało najwięcej głosujących (większość głosujących łączyła lokalną kampanię i samą decyzję wyborców). Drugą pozycję w rankingu uzyskało "Przejęcie stadionu w Mościcach przez Miasto, projekt rozbudowy i modernizacji stadionu" a trzecie miejsce zajęły wydarzenia, będące pomieszaniem planów magistratu w dziele restrukturyzacji tarnowskiej oświaty, za najbardziej spektakularne w tej dziedzinie uznano powstrzymanie likwidacji Szkoły Podstawowej Nr 5 oraz "kolejówki".
W kategorii Kultura najwięcej głosów padło - w kolejności - na grudniowy V Festiwal VITAE VALOR i czerwcowe Obchody 65 rocznicy I Pierwszego Transportu Więźniów do Oświęcimia (m.in. Pociąg Pamięci). Niewiele mniej zwolenników miało zdobycie "Złotej Tarki" przez Leliwę Jazz Band oraz cykl "Spotkań ze sztuką w Pasażu".
W kategorii Rozrywka niekwestionowanym zwycięzcą okazał się sierpniowy koncert INGRID podczas imprezy RDN-Małopolska "Mania rozdawania", który to pozostawił w pobitym polu uruchomienie sztucznego lodowiska pod Ratuszem i - w dalszej kolejności - lipcowe Mistrzostwa Regionów WARKA FEST Tarnów - Zakopane.
W kategorii Gospodarka za najważniejsze wydarzenie 2005 r. inTARnauci uznali ożywienie inwestycyjne w "Plastikowej Dolinie" i pierwsze miejsca pracy w tej specjalnej strefie. Na drugim miejscu uplasowała się prywatyzacja "Azotów". Na trzecim miejscu znalazły się ex aequo: kolejne zatrzymanie procesu inwestycyjnego na ruinach OWINTARu oraz afera finansowa w Oratorium XX.Filipinów. Oba te wydarzenia wielu z inTARnautów nazywało, przy okazji, największymi skandalami roku.
W kategorii Sport - Janusz Kołodziej (indywidualny mistrz kraju) rywalizował do samego końca z całą drużyną żużlowej Unii (drużynowe mistrzostwo Polski), ale ostatecznie jednym głosem zwyciężył. Spośród nielicznych innych propozycji w tej kategorii trzecim najczęściej powtarzającym się w głosach inTARnautów wydarzeniem był powrót koszykarzy Unii do ekstraklasy.

W naszej zabawie wzięło udział 34 osoby i wszystkie otrzymują upominki ! Dla kilku z nich wylosowaliśmy też dodatkowe nagrody. Listę nagrodzonych specjalnie przedstawiamy poniżej (w nawiasie dodatkowa nagroda):

- Tomasz Nytko (kolacja dla dwojga w restauracji PASAŻ)
- Anita Kołodziejczyk (toster)
- Krzysztof Kałamarz (film na kasecie VHS)
- Katarzyna Gawlik (zestaw do grillowania)
- Katarzyna Różańska (film na kasecie VHS)
- Bożena Sokołowska (karnet do Fitness Klubu "Forma")
- Iwona Rudzik (wizyta w gabinecie kosmetycznym/studiu fryzur)
- Bogdan Mazur (film na płycie DVD)
- Anna Stawowy (film na płycie DVD)
- Leszek Barnaś (album książkowy)
- Edward Kałużny (książka)
- Marek Brożek (film na kasecie VHS).

Sponsorami nagród były: Kino Millennium, Fitness klub FORMA i Restauracja PASAŻ.

Gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród i upominków (szczegóły przedstawiamy w poczcie e-mail, sprawdźcie swoje skrzynki!).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(06-02-2006) AniKo :
Dziękuję.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-02-2006) bloxkers :
fajnie ze sie o konkursie dowiaduje dopiero po jego rozstrzygnieciu... no ale ta "wiejska szopka" z bannerami na portalu niestety robi swoje i powoduje ze wszystkojest nieczytelne...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-02-2006) do bloxkersa :
jasne. powinien być tylko jeden duży banner z informacją o szansie dla ciebie. Zresztą to był konkurs dla ludzi o troche szerszych horyzontach, ktorzy rzeczywiscie wiedzą co sie w Tarnowie dzieje a nie opierają się na steotypowych przeswiadczeniach. Takich, co interesują się życiem regionu i czytają wszystkie newsy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-02-2006) Abi Musaba al Zarkawi :
Gratulacje dla pana posła Wojtkiewicza który tańczył na scenie razem z księdzem dyrektorem i wybitną artystką In-Grid. Nie rozumiem tylko dlaczego nikt nie napisał, że impreza była wyborcza...Ale pewnie sie czepiam bo byłem na wakacjach i nie mogłem przyjść...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-02-2006) Ajdontker :
aj dont ker i dont giw e fak

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-03-2006) boxkers :
do: "do boxkersa", co nie zmienia faktu ze wiejska szopka z bannerami na tym portalu jest juz przykladem pokazywanym na wykladach w pewnej uczelni, jak NIE powinno sie projektowac portali(kow).

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947