Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Millennium.inTARnet.pl zaprasza   -   07/2/2006
Luty obfituje w kinie Millennium w przebojowe propozycje filmowe. Do czwartku można tu jeszcze oglądać najnowszy film Stevena Spielberga Monachium, odnoszący się do zamachu terrorystycznego na izraelskich zawodników podczas letniej Olimpiady w 1972r. oraz Rodzinny Dom Wariatów, komedię charakterów z udziałem m.in. Sarah Jessica Parker i Diane Keaton. Od piątku na ekranie mościckiego kina zagoszczą z kolei takie hity, jak: Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa oraz dwie romantyczne propozycje: Tylko mnie kochaj oraz Duma i uprzedzenie. Nasi inTARnauci mogą otrzymać bezpłatne zaproszenia na wybrane seanse w Millennium: dwa jeszcze w tym tygodniu, a dwa w Walentynki !

Ogloszenie

MONACHIUM

dramat, USA,2005
reż: Steven Spielberg
wyst: Eric Bana, Geoffrey Rush, Daniel Craig, Marie-Josee Croze
Film już teraz uważany za jedno z najważniejszych dzieł największego mistrza Hollywood Stevena Spielberga.

Olimpiada w Monachium w 1972 roku miała przejść do historii jako wydarzenie wyjątkowe. Jeszcze żadnej olimpiady nie przygotowano z takim rozmachem. Liczba uczestników była gigantyczna - w 195 konkurencjach w 21 dyscyplinach wystartowało 7121 sportowców ze 121 krajów. Z okazji igrzysk zbudowano olbrzymi, supernowoczesny stadion na 80 000 miejsc, pływalnie, tor kolarski i wiele innych obiektów. Olimpiadę 1972 r. świat miał zapamiętać bardzo długo. I zapamiętał z bardzo tragicznych wydarzeń. Członkowie palestyńskiej organizacji terrorystycznej Czarny Wrzesień wdarli się do pomieszczeń zajmowanych przez ekipę Izraelczyków. Tragedia zakończyła się śmiercią 18 osób.


RODZINNY DOM WARIATÓW (The Family Stone)

komedia romantyczna, USA, 2005
reż: Thomas Bezucha
wyst: Sarah Jessica Parker, Dermot Mulroney, Diane Keaton

Everett Stone przywozi do rodzinnego domu swoją narzeczoną, Zamierza przedstawić ją swym rodzicom, braciom i siostrom. Ekscentryczni Stone’owie witają swą potencjalną synową – dopiętą na ostatni guzik, bezwzględną karierowiczkę z Nowego Jorku – z zażenowaniem, powątpiewaniem, zaskoczeniem, wrogością i źle skrywaną pogardą. Nie godząc się z wyborem syna, postanawiają dać uprzykrzonej dziewczynie nauczkę, na jaką ich zdaniem zasługuje...

DUMA I UPRZEDZENIE

melodramat, Wielka Brytania, 2005
reż: Joe Wright
wyst: Keira Knightley, Matthew MacFadyen

Kolejna ekranizacja głośnej powieści Jane Austen.
Do malowniczego Netherfield przybywa przystojny i bogaty Charles Bingley z zamiarem osiedlenia się tam na stałe. Przybysz wzbudza żywe zainteresowanie lokalnej społeczności, zwłaszcza niezamożnych panien na wydaniu. Na zawarciu bliższej znajomości z nowym sąsiadem zależy szczególnie pani Bennet, matce pięciu dorosłych córek, których jedyną szansą na dostatnie życie jest bogate zamążpójście. Sprawa jest paląca, gdyż cały rodzinny majątek ma wkrótce przejść w ręce antypatycznego kuzyna, pana Collinsa. Początkowo wszystko układa się po myśli pani Bennet. Bingley zakochuje się w jej najstarszej i najładniejszej córce, Jane. Tymczasem jego najlepszy przyjaciel, ponury i wyniosły pan Darcy, obdarza zainteresowaniem jej młodszą siostrę, Elżbietę.

TYLKO MNIE KOCHAJ

komedia romantyczna, Polska, 2006
reż: Ryszard Zatorski
wyst: Maciej Zakościelny, Agnieszka Grochowska

Film , ktory już jest największym polskim przebojem ostatnich lat !
Michał, współwłaściciel firmy architektonicznej prowadzi poukładane i pozbawione większych emocji życie. Pozostaje w luźnym związku z Agatą - współwłaścicielką firmy. Pewnego dnia do mieszkania Michała puka siedmioletnia dziewczynka, Michalina. Życie Michała staje na głowie - nie tylko z powodu Michaliny... Nie jest to jedyna osoba, która wkrada się do jego serca...

OPOWIEŚCI Z NARNII: LEW, CZAROWNICA, I STARA SZAFA

fantasy, USA, 2005
reż: Andrew Adamson
wyst: Georgie Henley, William Moseley, Skandar Keynes, Anna Popplewell, Tilda Swinton

Adaptacja pierwszej powieści z odkurzonego cyklu C.Lewisa, nie bez przyczyny zestawiana z takimi produkcjami fantasy, jak Władca Pierścieni czy Harry Potter.
Łucja, Zuzanna, Edmund i Piotr odnajdują drogę do tajemniczej krainy Narnii zamieszkałej przez mityczne stworzenia i mówiące zwierzęta. Bramą do tego niezwykłego świata okazuje się stara szafa w wiejskim domu należącym do nieco dziwacznego Profesora. Narnia od stu lat znajduje się we władzy złego czaru, a jej mieszkańcy żyją w ciągłym strachu. Dzieci pomagają prawowitemu władcy - Lwu Aslanowi – pokonać Białą Czarownicę, która zamieniła bajkową Narnię w kraj zła i wiecznej zimy.

Podwójne, bezpłatne zaproszenia do kina MILLENNIUM losować będziemy w ciągu najbliższych dni trzykrotnie. W czwartek wczesnym rankiem - na seans 9 lutego o godz. 16.00 (Rodzinny Dom Wariatów), w sobotę późnym wieczorem - na seans 12 lutego o godzinie 15.30 (Opowieści z Narnii) a w poniedziałek popołudniu - na walentynkowy seans 14 lutego o godzinie 20.00 (Tylko mnie kochaj) oraz inny seans tego samego wieczora o godzinie 22.00 (Duma i Uprzedzenie).
W losowaniu każdorazowo wezmą udział zgłoszenia e-mailowe przesłane do nas przed momentem losowania na adres konkursy@intarnet.pl.
Kino Milennium ufundowało także 6 nagród pocieszenia ! Pocztę konkursową należy podpisać i opatrzyć (w temacie wiadomości) hasłem : MILLENNIUM.
ZAPRASZAMY do uczestnictwa w zabawie!
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 10)Dodaj komentarz
(07-02-2006) Katarzyna Nicieja :katarzyna_nicieja@poczta.onet.pl 
MILLENIUM

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-02-2006) hehe :
Katarzyno, na e-mail !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-02-2006) BERNADETTA :
A "NASZ" ŁUKASZ MACIEJEWSKI BYL DZISIAJ W GLOWNYM WYDANIU FAKTOW W TVN. WIDZIALYSCIE? ROBI CHLOPAK KARIERE. I DOBRZE, ZASLUZYL JAK MALO KTO. PANIE LUKASZU, TARNOWIANINIE, TAK TRZYMAC.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-02-2006) konkursowicz :
Kiedy bedzie podane kto wygrał?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-02-2006) y :
no wlasnie bo ja wyslalm i czekam;p

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-02-2006) Tomek N. :
Zwycięzców informują chyba na maila. Jak sie nie doczekaliscie przed południem to teraz ktos inny oglada film. czekam na poniedziałkowe losowanie i mam nadzieję że będę mieć szczęście tak jak w grudniu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-02-2006) Justynka :justtyska@interia.pl 
Ja tam wolalabym zeby pisalo na stronce:P ...poczta moze szwankowac i co wtedy? ...wiele wiadomosci nie dochodzi=P

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-02-2006) a :
wygralam bilet a nie chodzil mi net i przepadlo:(

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-02-2006) no tak :
no to jak ci nie chodził, to i tak byś nie mogła przeczytać - niezależnie czy mailem czy na stronie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-02-2006) a :
ale ja nie pisalam zeby pisali tu wiec O TAK oco ci chodzi:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947