To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  ZADYSZKI DŻEMOWE   -   09/2/2006
18 lutego w Piwnicach TCK odbędzie się karnawałowa potańcówka, której gospodarzem będzie Wojtek Klich. Impreza zatytułowana ZADYSZKI DŻEMOWE nie będzie jednak typowym występem do jakich nas Wojtek przyzwyczaił. I to z kilku powodów... Jak na karnawał przystało, w piwnicy koncertowej nie będzie rozstawionych krzeseł - zapowiada Artur Janus z TCK.

Ogloszenie

Tym samym będzie to zachęta by potańczyć i pobawić się w rytmach autorskich kompozycji Wojtka oraz znanych, lubianych bluesowych i rockowych kawałków. Część z nich, m.in. przeboje z repertuaru Jimi Hendrixa czy The Doors w niecodziennych aranżacjach, zaśpiewa Magdalena Bychawska. W ostatniej części pojawi się Gość Specjalny, którego personalia owiane są tajemnicą do rozpoczęcia imprezy. Zdradzić jedynie możemy, że będzie blues-rockowo i to na najwyższym poziomie!
Wojtkowi i jego gościowi na scenie towarzyszyć będą: na bębnach Artur Malik i Bartek Rojek oraz na basie Jerzy KOBRA Drobot.
Przerwy między setami wypełnione będą rock&rollem i rockiem, które również rozbrzmiewać będą (z płyt) po koncercie!
Podczas tegorocznych Zadyszek profesjonalna ekipa filmowa rejestrować będzie wideoklip z udziałem publiczności do nowej piosenki Klicha która będzie promować najnowszy materiał Artysty. Premiera płyty przewidziana jest na późną wiosnę.

Kilkugodzinna rock&rollowa jazda bez trzymanki startuje punktualnie o 19.00. Bilety w cenie 20 zł można nabyć w kasie – Biurze Obsługi TCK w godzinach od 8 do 18.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 06:00:30
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html