To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Zmiany w zarządzie "Azotów"   -   13/2/2006
Podczas dwuczęściowego XVI posiedzenia Rady Nadzorczej Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach S.A. 3 i 10 lutego br., na wniosek Przewodniczącego Rady Nadzorczej Andrzeja Sankowskiego dokonano zmian w zarządzie przedsiębiorstwa. Jak już informowaliśmy wcześniej, podczas pierwszej części posiedzenia odwołano członka zarządu ds. produkcji, techniki i rozwoju Franciszka Bernata. W piątek podobnie postąpiono z drugim członkiem zarządu ds. handlu i ekonomiki Marią Mondel-Watrak. W ich miejsce w składzie zarządu ZAT S.A. pojawili się Grzegorz Lachowicz i Wojciech Konarski.

Ogloszenie

Grzegorz Lachowicz jest ekonomistą, ma 38 lat, ostatnio pełnił funkcję Głównego Specjalisty ds. Planowania i Analiz Warszawskiego Parku Technologicznego S.A..
Wojciech Konarski jest z kolei 48-letnim inżynierem chemikiem, był starszym specjalistą w Nafcie Polskiej S.A. (wciąż będącej oficjalnym właścicielem ZAT SA), w latach 2002 – 2005 r. pełnił w tej Spółce funkcję Dyrektora Biura Zarządu i Dyrektora Biura Restrukturyzacji.
Jak już pisaliśmy zaufania Rady Nadzorczej Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach S.A. nie stracił Ryszard Ścigała, który nadal będzie pełnił funkcję prezesa zarządu spółki.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 07:58:41
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html