To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Teatr "Komedia" w MFK   -   16/2/2006
Mościcka Fundacja Kultury zaprasza w Dniu Kobiet, czyli 8 marca 2006 roku (środa) o godzinie 17.30 na spektakl Dave`a Freemana pt. „Łóżko pełne cudzoziemców” w reż. Jerzego Bończaka i w wykonaniu artystów TEATRU KOMEDIA z Warszawy.

Ogloszenie
>

Ta wyjątkowo śmieszna komedia opowiada o dwójce angielskich turystów – Stanley’u i Brendzie, którzy przyjeżdżają do małego miasteczka na granicy francusko – niemieckiej, w którym odbywa się Festiwal Św. Wolfganga. Kiedy udaje im się znaleźć ostatni wolny pokój w hotelu Heinz, uważają się za szczęściarzy. Ale takiego szczęścia nikt raczej nie chciałby doświadczyć – nieład zamienia się w totalny chaos, a główni bohaterowie zmuszeni są dzielić pokój z najbardziej szokującymi postaciami, jakie można sobie wyobrazić. Żeby zrozumieć, co francuska tancerka nocnych klubów, bułgarska rowerzystka i rytualne spalanie mają z tym wszystkim wspólnego, trzeba koniecznie samemu zobaczyć spektakl... Całość to dwie godziny wspaniałej zabawy z kapitalną obsadą w rolach głównych – na scenie Mościckiej Fundacji Kultury wystąpią m. in: Anna Korcz, Katarzyna Skrzynecka, Magdalena Margulewicz, Jerzy Bończak, Zdzisław Wardejn, Wojciech Wysocki i Jan Jankowski.
Bilety w cenie 70 zł do nabycia w Mościckiej Fundacji Kultury (pok.21), a rezerwacje przyjmowane są pod nr telefonu 014 633 46 21.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 06:51:53
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html