To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Portret miasta    -   21/2/2006
Dwa czasy – teraźniejszość i odległa przeszłość przenikają się nawzajem w fotografiach Andrzeja Tylko składających się na nową wystawę „Portret miasta”. Tym, co owe dwa wymiary ze sobą łączy, jest tajemnica... Wykonane tradycyjną techniką zdjęcia pokazują, ile piękna może kryć się w „brzydocie”, stając się zarazem spacerem po zaułkach Tarnowa, jakiego nie znamy, lub raczej: jakiego nie potrafimy dostrzec.

Ogloszenie

Podczas piątkowego wernisażu pub „Studio” pękał w szwach i wieść gminna niesie, że towarzyskiej atmosfery starczyło aż do godziny 7-rano, kiedy miejsce to opuścili ostatni goście. Pozostały „na wskroś czasu” patrzące fotogramy Tarnowa i – wydany dzięki firmie Redruk i drukarni KPW uroczy kalendarz „Portret miasta”.
Wernisażowi towarzyszył koncert Krzysztofa Hubera, Marka Klocha i Sławomira Brożka. Posłuchaj rozmowy z Andrzejem Tylko (((mp3))). Możesz także obejrzeć fotoreportaż z wernisażu : tutaj.
M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 07:28:27
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html