To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Jubileusz "Wieży Hitów"   -   24/2/2006
W pierwszą sobotę lutego „Wieży Hitów”, czyli „Liście Nieprzemijających Przebojów” „stuknęło” pięćsetne wydanie. Tą prawdopodobnie najstarszą listę przebojów wśród komercyjnych rozgłośni prowadzi na antenie Radia Maks Krzysztof Borowiec. Dziś, 24 lutego o godzinie 19-tej w Restauracji Pasaż będzie miało miejsce specjalne, jubileuszowe „wydanie” „Wieży”.

Ogloszenie

Jak czytamy na stronie Radia Maks, program wystartował w pierwszą sobotę sierpnia 1995 roku. 500-tna emisja jest w dużym stopniu umowna, albowiem nie uwzględnia audycji emitowanych w okresie wakacyjnym w latach 1996-97, które nie miały kolejnych notowań i nie obejmuje wydań specjalnych.
Do niedawna w „Wieży Hitów” mogły być prezentowne utwory, które pokryte zostały patyną przynajmniej 10 lat. Obecnie zmieniła się nieco formuła i słuchacze mogę proponować wszystkie kompozycje powstałe „w ubiegłym wieku”.
Gratulujemy dyrekcji Radia Maks i Krzysztofowi Borowcowi okrągłego jubileuszu. Wkrótce zamieścimy rozmowę z autorem „Wieży Hitów”.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 06:23:24
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html