To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Czuband i inni "Be"   -   27/2/2006
W czwartek w piwnicach TCK, w ramach przeglądu „Kultura Be” – Niezależna Scena Młodych wysłuchaliśmy trzech koncertów. Dla The Yellow Papers ze Szczurowej i grupy Corsakova z Ciężkowic były to tarnowskie debiuty. Jednak niekwestionowaną gwiazdą wieczoru był wyczekiwany przez fanów Czuband, który przypomniał o sobie po kilkumiesięcznej ciszy, związanej m.in. z przygotowaniami do wydania nowego krążka.

Ogloszenie

Czuband powstawał „na wariackich papierach” i jak legenda niesie, miało to związek z „Przeglądem Młodych Talentów” w 2002 roku, w którym Sławkowi Ramianowi i Bartkowi Dembińskiemu „zapragnęło się” zaistnieć. Wraz z zespołem zgarnęli wówczas drugą nagrodę i nagrodę publiczności i... tak już zostało: luz, gag, znakomita muzyka i czasem ironiczny, czasem zabawny, czasem zupełnie beznadziejny tekst... Czuband to dziś profesjonaliści i pozostaje życzyć im „przebicia się”, na szersze wody, w których pluskają się sztucznie wykrowane rekiny pseudomuzycznego chłamu.
Na stronie zespołu: www.czuband.rix.pl znaleźć można kilka plików mp3.

M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 06:59:25
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html