To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Muzyczny piątek w TCKu   -   27/2/2006
I znów przychodzi mi zauroczyć się tym, co zaistniało na „kulturalnej mapie Tarnowa”, choć przecie z dziką rozkoszą, jak Pegaz uniesiony na skrzydłach tornada chętnie spadłbym w dół siejąc zgliszcza i zgorszenie. Ale cóż, po prostu warto było wybrać się w piątek do TCK i rekomendacja udzielona „nowym zjawiskom na polskiej scenie muzycznej” przez radiową „Trójkę” okazała się w pełni uzasadniona. Pierwszym daniem tego wieczoru był niebanalny „Graftman”, czyli Roman Szczepanek; daniem głównym okazały się rewelacyjne, jakże świeże „Pustki”.

Ogloszenie

Nieczęsto zdarza się, by pobrzmiewające gdzieś w dali echa muzycznego dorobku ostatnich dekad tak udanie splotły się z tchnieniem świeżości. Pulsujące, czasem psychodeliczne dźwięki z okolic – hmm... popu i rocka, krzesane także z pomocą zabytkowych niemal klawiszy nadały koncertowi magnetycznego czaru. „Pustki” mają własny „sznyt” i widać że to indywidualność w naszej muzyce, straszno i głupio kopiującej standardy implantowane nam z zachodu przez radiowe komputeroteki.
Czapki z głów!

M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 06:59:59
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html