To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Gąsior zdobywcą pierwszego gola   -   02/1/2004
Zgodnie z ponad trzydziestoletnią tradycją w noworoczne południe na treningu spotkali się byli i obecni zawodnicy Tarnovii, zarowno ci żonaci, jak i pozostający jeszcze w wolnym stanie... Tych ostatnich w sylwestra opuścił Sebastian Wężowicz, który w tym dniu stanął na ślubnym kobiercu. Od pierwszych minut przewagę mieli żonaci. Wśród nich wyróżniał się zwłaszcza Marcin Gąsior. On też zdobył o 12.21 pierwszą bramkę na boiskach naszego regionu w nowym roku.

Ogloszenie

Było to wprawdzie jego drugie trafienie, ale gola, jakiego strzelił pięć minut wcześniej, nie uznano, gdyż był zdobyty ze spalonego. Stratę tę powetował sobie, zdobywając kolejną bramkę w drugiej połowie. Samo spotkanie dostarczyło wielu wrażeń licznie zgromadzonym kibicom. Nie zabrakło też lampki szampana oraz kapeli, która skocznie przygrywała zawodnikom.
Bramki: Marcin Gąsior 2, Tomasz Prokop. Żonaci: Ogorzelec - Gąsior, Mucha, Maciosek, Wilk, Sadłoń, Minnich, Wężowicz, Marcin Prokop, Marian Prokop, Tomasz Prokop, Rosolowski. Kawalerowie: Petka, Malec, Dobrowolski, Rzepka, Drabik, Wolański, Rąpała, Jarząb, Hankus, Masłoń, Surdel, Lis. (AMIZ)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 15:34:18
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html