Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Gąsior zdobywcą pierwszego gola   -   02/1/2004
Zgodnie z ponad trzydziestoletnią tradycją w noworoczne południe na treningu spotkali się byli i obecni zawodnicy Tarnovii, zarowno ci żonaci, jak i pozostający jeszcze w wolnym stanie... Tych ostatnich w sylwestra opuścił Sebastian Wężowicz, który w tym dniu stanął na ślubnym kobiercu. Od pierwszych minut przewagę mieli żonaci. Wśród nich wyróżniał się zwłaszcza Marcin Gąsior. On też zdobył o 12.21 pierwszą bramkę na boiskach naszego regionu w nowym roku.

Ogloszenie

Było to wprawdzie jego drugie trafienie, ale gola, jakiego strzelił pięć minut wcześniej, nie uznano, gdyż był zdobyty ze spalonego. Stratę tę powetował sobie, zdobywając kolejną bramkę w drugiej połowie. Samo spotkanie dostarczyło wielu wrażeń licznie zgromadzonym kibicom. Nie zabrakło też lampki szampana oraz kapeli, która skocznie przygrywała zawodnikom.
Bramki: Marcin Gąsior 2, Tomasz Prokop. Żonaci: Ogorzelec - Gąsior, Mucha, Maciosek, Wilk, Sadłoń, Minnich, Wężowicz, Marcin Prokop, Marian Prokop, Tomasz Prokop, Rosolowski. Kawalerowie: Petka, Malec, Dobrowolski, Rzepka, Drabik, Wolański, Rąpała, Jarząb, Hankus, Masłoń, Surdel, Lis. (AMIZ)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947