To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Najmłodsza najpiękniejszą   -   07/10/2003
Paulina Kądzielawa, 14 - letnia uczennica Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej wygrała konkurs Miss Powiśla Dąbrowskiego 2003. Tytuł pierwszej wicemiss przyznano Magdalenie Kiełbowicz, drugiej - Katarzynie Gondek, trzeciej - Magdalenie Sołtys.

Ogloszenie

Konkurs odbył się w ubiegłą niedzielę w Dąbrowskim Domu Kultury. Poprzedziły go eliminacje w lipcu w Narożnikach niedaleko Radgoszczy i we wrześniu w DDK. W składzie komisji oceniającej znaleęli się starosta dąbrowski Krzysztof Kaczmarski, wiceburmistrz Marek Minorczyk, szef firmy "Krispol-Motosum" Krzysztof Poloński, plastyk Edmund Wilk i dyrektor DDK Paweł Chojnowski. Kandydatki musiały zaprezentować się w strojach kąpielowych, wieczorowych i sportowych oraz wykazać się umiejętnościami tanecznymi i talentem artystycznym.
Podczas konkursu wybierano również miss publiczności, widzowie oddawali swoje głosy na kartkach. Werdykt jury okazał się taki sam jak wybór publiczności. Najbardziej spodobała się 14 - letnia Paulina Kądzielawa, najmłodsza uczestniczka konkursu. Pierwsza i druga wicemiss, Magdalena Kiełbowicz i Katarzyna Gondek, uczą się w Liceum Ogólnokształcącym w Dąbrowie Tarnowskiej. Trzecia wicemiss, Magdalena Sołtys jest studentką. (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 01:26:17
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html