Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Najmłodsza najpiękniejszą   -   07/10/2003
Paulina Kądzielawa, 14 - letnia uczennica Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej wygrała konkurs Miss Powiśla Dąbrowskiego 2003. Tytuł pierwszej wicemiss przyznano Magdalenie Kiełbowicz, drugiej - Katarzynie Gondek, trzeciej - Magdalenie Sołtys.

Ogloszenie
>

Konkurs odbył się w ubiegłą niedzielę w Dąbrowskim Domu Kultury. Poprzedziły go eliminacje w lipcu w Narożnikach niedaleko Radgoszczy i we wrześniu w DDK. W składzie komisji oceniającej znaleęli się starosta dąbrowski Krzysztof Kaczmarski, wiceburmistrz Marek Minorczyk, szef firmy "Krispol-Motosum" Krzysztof Poloński, plastyk Edmund Wilk i dyrektor DDK Paweł Chojnowski. Kandydatki musiały zaprezentować się w strojach kąpielowych, wieczorowych i sportowych oraz wykazać się umiejętnościami tanecznymi i talentem artystycznym.
Podczas konkursu wybierano również miss publiczności, widzowie oddawali swoje głosy na kartkach. Werdykt jury okazał się taki sam jak wybór publiczności. Najbardziej spodobała się 14 - letnia Paulina Kądzielawa, najmłodsza uczestniczka konkursu. Pierwsza i druga wicemiss, Magdalena Kiełbowicz i Katarzyna Gondek, uczą się w Liceum Ogólnokształcącym w Dąbrowie Tarnowskiej. Trzecia wicemiss, Magdalena Sołtys jest studentką. (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
życzliwy :
Odsyłam wszystkich ciekawych tematu -a propos zdjęć- na tronę organizatora konkursu - Dąbrowskiego Domu Kultury: www.republika.pl/ddkultury

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


n/n :
Zgadzaam sie całkowicie z przedmówcą - toż to parodia

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


PannaNikt :
!4 lat i miss? W tym wieku powinna sie jeszcze lalkami bawic i zostac co najwyzej miss swojej klasy, a nie bawic sie w lolitke ;)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


wezyr :
Pisac o takim wydarzeniu i nie umiescic zdjec to zbrodnia!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


Agnieszka :
A gdzie zdjęcia??????????????????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


kw :
Paletka gratulację

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947