OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
InTARnet poleca
Źródło: inTARnet.pl

„Jaskółki” o honor, dla kibiców atrakcje   -   24/3/2006
Ostatnie spotkania podopiecznych Ryszarda Żmudy nie należały do udanych: pechowa porażka z Polonią Warszawa oraz przegrany mecz z Kotwicą Kołobrzeg pozbawiły drużynę szans awansu do fazy play off. Sobotni mecz ze Stalą Ostrów Wielkopolski będzie walką o honor. Rywal zajmuje obecnie czwartą pozycję w lidze i jest już prawie pewny awansu. Mecz transmitowała będzie TVP3, w trakcie meczu przewidziane są liczne konkursy dla kibiców. Wszystkie Panie wchodzą jutro do hali "Jaskółka" za darmo !

Ogloszenie

W przerwie rywalizacji obu drużyn odbędą się konkursy dla kibiców, w których do wygrania jest m.in. 1000 złotych (za ewentualne trafienie do kosza z połowy boiska) oraz kolacja dla dwóch osób. W konkursie wezmą też udział zorganizowane grupy uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów w ramach akcji „Szkoły kibicują koszykarzom Unii”. W przerwie meczu zaplanowano "kibicowanie konkursowe". Każda szkoła ma zaprezentować swój doping (piosenkę, hasło do skandowania, gadżety do kibicowania, transparenty etc.). Nagrody w konkursach fundują Fitness Klub FORMA i Restauracja PASAŻ.
Początek meczu DGP Azoty Unia Tarnów - Stal Ostrów Wielkopolski w sobotę 25 marca o godz. 18.30.
Sonda inTARnetowa

A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32