Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Unia w rozpadzie   -   06/1/2004
Okres świąteczno-noworoczny nieco tylko opóźnił realizację czarnego scenariusza dotyczącego piłkarskiej drużyny czwartoligowej Unii Tarnów. Z klubu, po niedotrzymaniu kolejnego terminu spłaty zobowiązań wobec piłkarzy, odchodzą lub zgłaszają chęć odejścia kolejni zawodnicy. Rezygnację złożył tez trener Ćwik.

Ogloszenie
>

Rozpoczynając rozgrywki w IV lidze piłkarze Unii Tarnów otrzymali pisemne zapewnienie od władz klubu, iż nadal będą otrzymywać comiesięczne stypendia oraz premie za wygrane mecze. Skończyło się tylko na obietnicach...
- W chwili, gdy podpisywałem dokumenty, na podstawie których gracze mieli otrzymywać wynagrodzenie, byliśmy w trakcie rozmów ze sponsorami. Gdy rozgrywki się rozpoczęły, ci ostatni wycofali się z wcześniejszych zobowiązań i zostaliśmy na lodzie - tłumaczy prezes Unii, Andrzej Grzyb.
Działacze obiecali załatwić jednak część pieniędzy do 15 grudnia. Spisano odpowiednie porozumienie, które dawało piłkarzom wolną rękę przy zmianie barw klubowych, w przypadku przekroczenia tego terminu. Przed świętami upłynęła kolejna data kiedy zawodnicy mieli otrzymać pieniądze. Część z nich złożyła już pisma, w których informują o chęci odejścia.
I tak według "Tempa", Artur Wstępnik ma trafić do Rzemieślnika Pilzno skąd propozycję otrzymał bramkarz Jarosław Palej. Golkiperem interesuje się też Tuchovia i Polan Żabno.
Sebastian Jarmuła ma trafić do Puszczy Niepołomice.
Daniel Bartkowski i Roger Radliński mieliby trafić do Orła Dębno.
W Gorlicach chce grac najlepszy strzelec Sebastian Hajduk.
Trener Jacek Ćwik złożył pisemną rezygnację z pełnionej funkcji.

Zespół starają się ratować szef Tarnowskiego Towarzystwa Piłkarskiego, Franciszek Bernat i kierownik sekcji piłkarskiej Tadeusz Kędzior, który tuż po wyjściu ze szpitala, dwoi się i troi, by załatwić jakiekolwiek pieniądze dla piłkarzy.
Miejmy nadzieję że nie będzie najczarniejszego scenariusza i Mościce nie zostaną pozbawione nawet czwartoligowego futbolu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(06-01-2004) ffanatyk :
życze powodzenia!!!! mam nadzieje ze dacie sobie rade!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-01-2004) TzT :
TYLKO UNIA ! TYLKO FUTBOL ! NA ZAWSZE WIERNI FANATYCY JASKÓŁEK !!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-01-2004) Mickey_ :
nio i to co bylo nieuniknione! przykro troszke... !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947