To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Martyna Jakubowicz w TCK   -   03/4/2006
„Pierwsza dama polskiego bluesa” wystąpi wraz z zespołem w Piwnicach TCK w ramach trasy promującej jej ostatnią płytę z piosenkami Boba Dylana. Na ten projekt składają się m.in. nowe aranżacje takich utworów jak: „I Want You - Bądź ze mną”, „Knockin’ on Heaven’s door - Pukam do nieba bram”, „Lay Lady Lay - Wejdż proszę wejdż”, czy „Masters of War - Specjaliści od wojny”. Album „Tylko Dylan”, nagrany wraz z zespołem VooVoo i z zaproszonymi gośćmi, ukazał się w marcu 2005 roku.

Ogloszenie
>

Martynie Jakubowicz ponadczasowe piosenki Dylana towarzyszyły w różnych momentach życia. Stąd też i pomysł na płytę. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo była piosenka „Bądź ze mną”; następnie ukazało się nagranie „Pukam do nieba bram”. W maju ub. roku „pierwsza dama polskiego bluesa” ruszyła wraz z VooVoo w trasę koncertową.
Martyna gości na polskiej scenie już przeszło dwadzieścia lat, samodzielnie pisząc i komponując większość wykonywanych przez siebie, ciepłych i refleksyjnych utworów. Jest jedyną w swoim rodzaju wykonawczynią ballad, będących mieszaniną muzyki folk i blues, a także klasycznego rocka. Jednym z najbardziej znanych, starszych przebojów artystki jest „W domach z betonu nie ma wolnej miłości”. Jak dotąd Martyna Jakubowicz wydała 10 albumów; płyta „Kołysz mnie” uzyskała status „złotej”, zaś „Dziewczyna z pozytywką” otrzymała nominację do nagrody „Fryderyk ‘95”. Artystce, promującej swoją najnowszą płytę towarzyszy zespół w składzie: Łukasz Matuszyk – akordeon, Paweł Mikosz – kontrabas, bas i Jan Gałach – skrzypce, cajon.
W Tarnowie Martyna wystąpi w Piwnicach TCK, 22 kwietnia o godzinie 19:00.
Bilety – 15 zł (przedsprzedaż) i 20 zł (w dniu koncertu).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 07:51:44
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html