To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Wiosna w "Alchemiku"    -   05/4/2006
Ciekawie zapowiada się wiosna w kawiarni "Alchemik", usytuowanej w urokliwym tarnowskim zaułku, przy zbiegu zabytkowych śródmiejskich ulic Żydowskiej i Fortecznej. "Alchemika" i jego plenerowe przedsięwzięcia od lat wysoko cenią osoby zafascynowane fabularnymi grami komputerowymi. Gier plenerowych z Alchemikiem będzie tej wiosny, jeszcze przed wakacjami, więcej niż kiedykolwiek ! Poza tymi propozycjami, "Alchemik" zaprasza także na wieczór filmowy z Lechem Strzałkowskim, koncerty jazzowe oraz wernisaże a także ... lekcje historii Tarnowa i historii rycerstwa.

Ogloszenie
>

Te ostatnie poprowadzi historyk Marek Trusz. Opowieści rycerskie w "Alchemiku" są jak najbardziej na miejscu, bo przy kawiarni ... działa kilka Bractw Rycerskich.
Wśród "alchemicznych propozycji kulturalnych nie braknie jak zwykle koncertów jazzowych i z pogranicza jazzu i rocka- zapewnia Marcin Sobczyk. Podczas specjalnego pokazu zobaczymy też najnowsze produkcje filmowe Lecha Strzałkowskiego, młodego filmowca, nagradzanego już m.in. za słynny dokument "Mój tata" (2003) na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "OFF CINEMA" w Poznaniu, Międzynarodowym Festiwalu Filmowego "Jutro Filmu" w Warszawie a także nagrodą Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Filmowego "Dozwolone do 21”.
"Alchemik" już dziś zaprasza także na wiosenne wernisaże w lokalu. Marcin Sobczyk zaprasza do kontaktu ze sobą wszystkich twórców, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia i pokazania, otwierając szeroko drzwi kawiarni na współpracę z takimi osobami.
Posłuchaj, co o wiosennych propozycjach lokalu, mówi Marcin Sobczyk : (((mp3)))
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 4, 2021 01:20:07
IP     : 3.81.89.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html