To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nasza szkoła jest "cool" !    -   07/4/2006
Zakończyły się dwudniowe (7-8 kwietnia) Miejskie Targi Edukacyjne. W organizowanym już po raz trzeci przedsięwzięciu wzięli udział - z jednej strony nauczyciele i uczniowie ponadgimnazjalnych placówek oświatowych z całego Tarnowa a z drugiej - uczniowie, często z rodzicami, ostatnich klas gimnazjów. Wszystkie szkoły starały się zaprezentować gimnazjalistom swoje atuty jak najkorzystniej. Zapraszamy do wysłuchania reportażu dźwiękowego z tej bardzo pożytecznej imprezy.

Ogloszenie
>

Organizatorami III Miejskich Targów Edukacyjnych były: Wydział Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Tarnowa, który wręczał aktualne informatory o ofercie tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych, Ochotnicze Hufce Pracy w Tarnowie – Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży oraz Centrum Kształcenia i Wychowania, które przedstawiały też ofertę specjalnych warsztatów edukacyjnych. Swoje propozycje zaprezentowały też Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie oraz Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna. Ale największym "wzięciem" cieszyły się, często bardzo efektowne i kolorowe, stoiska poszczególnych liceów i zespołów szkół.
Posłuchaj, jak walory swoich szkół zachwalali uczniowie kilku z prezentujących się podczas targów placówek oraz wypowiedzi innych uczestników imprezy (((mp3)))
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, March 23, 2023 11:21:52
IP     : 3.236.209.138
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html