To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Będzie remont drogi nr 977 i drogi do Wierzchosławic   -   07/4/2006
Dalszy ciąg dobrych wiadomości “drogowych” dotyczących powiatu tarnowskiego. Zarząd województwa Małopolskiego zdecydował o wyborze projektów, które otrzymają dofinansowanie w ramach działania "modernizacja i rozbudowa układu transportowego" ZPORR. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami starosty tarnowskiego Zbigniewa Karcińskiego, wśród nich znalazła się modernizacja drogi wojewódzkiej nr 977 na odcinku Tarnów – Moszczenica, której część przebiega przez powiat tarnowski. Wartość inwestycji to 36 mln zł, z “unijnych” pieniędzy otrzyma dofinansowanie w wysokości 21 mln zł.

Ogloszenie
>

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że z pieniędzy Unii Europejskiej zostanie wyremontowana powiatowa droga Tarnów-Wierzchosławice. Remont będzie kosztował 5 mln 111 tys. zł, z czego UE dołoży 2 mln 510 tys. zł. Modernizacja odcinka pomiędzy mostem w Ostrowie a skrzyżowaniem z drogą wojewódzką w Wierzchosławicach obejmie położenie nowej nawierzchni, wybudowane zostaną chodniki, zmodernizowany zostanie również przepust drogowy. – Na tym odcinku odnotowujemy bardzo duży ruch samochodów, zwłaszcza ciężarowych. Jest to uczęszczana trasa, którą do pracy do tarnowskich firm dojeżdżają na rowerach mieszkańcy. Aby zwiększyć ich bezpieczeństwo powstanie ścieżka rowerowe, natomiast po drugiej stronie drogi piesi będą mogli bezpiecznie poruszać się po nowych chodnikach – podkreśla Mirosław Banach z zarządu powiatu tarnowskiego.
Wkrótce Starostwo Powiatowe w Tarnowie ogłosi przetarg, w którym wyłoni wykonawcę remontu drogi. Modernizacja ma się rozpocząć i zakończyć jeszcze w tym roku.(foł)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 12:56:40
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html