Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Licytuj PiSankę marzeń !   -   10/4/2006
W środę 12 kwietnia 2006 roku o godz. 17.00 w Sali Lustrzanej przy ul. Wałowej 10 w Tarnowie przeprowadzona zostanie aukcja pisanek wykonanych własnoręcznie różnymi technikami przez dzieci z Domu Małego Dziecka nr 2 w Tarnowie. Kwota uzyskana z licytacji zasili konto tej instytucji. W przeprowadzeniu aukcji pomaga Klub Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości w Tarnowie, który zaprasza do licytacji wszystkich, którzy chcieliby wspomóc tę inicjatywę.

Ogloszenie
>

Do licytacji przeznaczonych będzie ponad 50 pisanek. Cena wywoławcza każdej z nich to 10 zł. Dodatkowo przeprowadzona zostanie licytacja pisanki wykonanej z wydmuszki strusiego jaja, której autorem jest Minister Sportu i znakomity polski chodziarz – Tomasz Lipiec. Jej cena wywoławcza to 50 zł. Całkowity dochód z aukcji przeznaczony zostanie na potrzeby Domu Dziecka nr 2 w Tarnowie. Aktualnie Dyrekcja placówki zbiera fundusze na stworzenie sali rehabilitacyjnej dla dzieci. Potrzeba zakupić kształtki rehabilitacyjne, suchy basen, piłki itp., a ich ceny znacznie przekraczają budżet Domu Dziecka.

Dom Dziecka Nr 2 jest placówką socjalizacyjną przeznaczoną dla 30 dzieci w wieku od urodzenia do 13 roku życia. Jeśli dziecko nie zostanie adoptowane to zostaje w placówce do 18 roku życia. Placówka spełnia podstawowe funkcje rodziny, zapewnia opiekę i wychowanie dzieciom trwale lub okresowo pozbawionym rodziny, w ramach określonego indywidualnego planu pracy z dzieckiem. Jego celem jest likwidacja przyczyn kryzysu, skuteczne wzmocnienie dziecka w jego rozwoju fizycznym, psychicznym poprzez zaspokojenie wszelkich jego potrzeb stosownie do wieku.
Dom Dziecka Nr 2 w pełni zaspokaja potrzeby wychowanków. Zadania określone w standardach realizowane są przy współpracy z rodzinami biologicznymi, ośrodkami pomocy społecznej, powiatowymi centrami pomocy rodzinie, sądami, policją, szpitalami, ośrodkiem adopcyjno-opiekuńczym. W celu utrzymania jakości  świadczonych usług oraz stałego podwyższania  ich poziomu Dom  Dziecka korzysta z pomocy sponsorów. Dzięki ich zaangażowaniu placówka systematycznie dokonuje wielu napraw, remontów, oraz zakupu pomocy dydaktycznych,    zabawek i sprzętu wspomagającego rozwój dzieci. Nadrzędnym celem placówki jest jednak powrót wychowanków do rodzinnych form opieki. Stąd intensywne działania w kierunku przywrócenia dziecka do rodziny naturalnej oraz rodzin zastępczych i adopcyjnych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 13)Dodaj komentarz
(10-04-2006) klekle :
Ale złośliwcy w tym intarnecie. Jak PiSanka to musi być czerwona ... hehe, teraz to leppiej nawet buraczana !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-04-2006) hihihihi :
bo to nie jest pisanka tylko amputowany nos wicemarszałka L.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-04-2006) zorro :
w koncu dobra inicjatywa mlodych politykow

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-04-2006) bidulant :
młode socjały tez coś takiego orgranizują na dzień dziecka trzeba im to przyznac bo chyba juz ze dwa razy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-04-2006) antyPisiak :
He! He! Coś ten Dom Dziecka ma w sobie... Najpierw Min. Janik i inni sponsorowali go /tu łatwość wytłumaczenia koloru licytowanej PISanki/ - a dziś ci neosocjaliści przejmują schedę...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-04-2006) kolo :
Dom jak dom ma swoje potrzeby. Robi dobre rzeczy, pomaga ludziom ale mieszanie tego z polityka to kpina z tych ludzi. Dlaczego nie pomaga sie personalnie jako ludzie , organizacje. Tp, że młodzi pisowcy coś robią to bardzo dobrze. Tylko czemu politycznie.trochę bezinteresowności chłopaki to proste słowo.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-04-2006) kolo :
mam nadzieje ze młodzi pisiacy rozliczą się z tych pieniędzy. nie jak ojciec Rydzyk.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-04-2006) SMD Tarnów :
Ciekawa inicjatywa, godna poparcia również ze strony Młodych PO

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-04-2006) ja :
do kolo: bezsensowność Twojego myslenia mnie poraza. Gdzie Ty tu widziesz mieszanie pomagania dzieciom z polityką??? Czlowieku gdzie Ty zyjesz??? Od niepamietnych czasow mowi sie o tym, zeby politycy przestali zajmowac sie soba, a zaczeli zwracac uwage na potrzeby innych, a tymczasem gdy mloda klasa polityczna wlasnie tak robi, to Ty sie oburzasz!!!Na zakonczenie tylko jedno pytanie. Jak mniemam jestes antypolityczny, a przynajmniej antyPiSowski dlatego chcialbym sie dowiedziec ilu osobom pomogles w podobny sposob, ale wlasnie personalnie??? I jeszcze jedno proponujesz zeby taka aukcje przeprowadzac jako organizacja. Z tego co mi wiadomo to PiS.FM jest wlasnie organizacja :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-04-2006) Teodor N. :
Do kolo: Czasami warto sie zastanowić zamiast bezsensownie pisać.... kolo jak już pisać to mądrze. To nie boli!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-04-2006) wijak :
zgadzam się z przedmówcą, z wyjątkiem małego "ale". Wyróżnione PiS w nazwie imprezy wprowadza jednak skojarzenie z partią. A nie jest to chyba przypadkowe, bo przy takim wyróżnieniu chodzi też o celowy efekt medialny. Nie mówię, że to źle, ale są osoby, które po prostu razi takie mieszanie "brudnej" polityki do czystej idei charytatywności. Mnie akurat nie tak bardzo, ale chyba to nic dziwnego, że tylu rodaków na przedrostki PiS... PO... , SAMO ... LEWI... reaguje jak reaguje

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-04-2006) kolo :
proponuje używać argumentów a nie lakonicznych twierdzeń typu "bezsensowne pisanie". zsadniczo sama akcja nie wzbudza moich obaw to chyba wynika z postu. problem to łączenie takich akcji z polityką. Nie słaszałem żeby młodzi piu byli organizacją pożytku publicznego. To jest problem. Dlaczego nawet młodzi ludzie robią coś co niewątpliwie jest "dobre" zawsze licząc na jakiś efekt polityczny. dlatego śmiem poprostu wątpić w waszą bezinteresowność. Więc, drogi Teodorze N , jak już czytać to ze zrozumieniem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-04-2006) Kosmos :
Do "kolo". Jak tak Ci się nie podoba akcja to powiedz dlaczego sam podobej nie zorganizowałeś. Człowieku, Twoje wypowiedzi są żałosne.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947