To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
  Europejski Klub Czynnego Nonsensu   -   11/4/2006
Gdzieś w Europie, a dokładnie w Wojniczu przy ul. Tarnowskiej, istnieje klub - Europejski Klub Czynnego Nonsensu. Klub owiany jest tajemnicą. Jej rąbka uchyla klubowy Regulamin, do którego udało się dotrzeć redakcji Tarnowskiego Gościa Niedzielnego.

Ogloszenie

Oto kilka z zapisów regulaminu:

§ Klub znajduje sens swojego istnienia w krzewieniu kultury Europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem tradycji uprawiania czynnego nonsensu w najnowszej historii oraz prawodawstwie.
§ Członkowie Klubu zobowiązani są do propagowania czynnego nonsensu poprzez ironię, autoironię, poczucie humoru, kultywowanie paradoksów i aporii.
§ Członkowie zrzeszeni w Klubie, dzielą się na Członków Kapituły i Członków Zwykłych. Kapituła liczy 12 Członków, ilość Członków Zwykłych nie jest ograniczona.
§ Od osoby ubiegającej się o przyjęcie do Klubu wymaga się udokumentowania popełnienia przynajmniej raz w życiu czynu zasługującego na miano nonsensu lub poświadczenia takiego czynu przez dwóch świadków.
§ Z udokumentowania popełnienia nonsensu zwolnieni są politycy oraz feministki.
§ Członkowie zobowiązani są do opłacania składek w wysokości jednej monety w dowolnej walucie europejskiej. Za takową nie uznaje się Euro.
§ Klub jest związkiem tajemnym, a więc o przynależności do Klubu obowiązuje milczenie. Naruszenie tajemnicy nie będzie karane w żaden sposób.
§ Wyboru Prezydenta Klubu dokonują Członkowie Kapituły wzorem demokratycznym, czyli zwykłą większością głosów osób nieobecnych.
§ Nie przewiduje się możliwości ani procedury wystąpienia z szeregów Klubu, a jedynie przejście w stan spoczynku, które usprawiedliwione jest wraz z chwilą śmierci Członka.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 07:54:19
IP     : 52.90.49.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html