To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Komunikacja miejska przez święta i na żużel   -   15/4/2006
Zarząd Komunikacji Miejskiej informuje o kursowaniu linii komunikacyjnych w mieście przez okres rozpoczynających się Świąt Wielkanocnych. Dodatkowo informuje o dodatkowych kursach, które powinny w "lany poniedziałek" usprawnić dojazd do Mościć i powrót z zawodów żużlowych.

Ogloszenie

W sobotę 15 kwietnia 2006 r. wszystkie linie komunikacyjne będą obsługiwane według rozkładów jazdy na dni wolne od pracy.
W niedzielę 16 kwietnia 2006 r. linie komunikacyjne będą obsługiwane według rozkładów jazdy na dni świąteczne. W tym dniu nie kursuje linia nr "35". Ponadto na liniach "2" i "10" wystąpią ograniczenia w wykonywaniu niektórych kursów. O szczegółach informuje rozkład jazdy tych linii.
W poniedziałek 17 kwietnia 2006 r. wszystkie linie komunikacji miejskiej będa kursować według rozkładów jazdy na dni świąteczne.
Tego też dnia ze względu na planowane przeprowadzenie meczu żużlowego w Tarnowie-Mościcach, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Tarnowie organizuje dodatkowe kursy na liniach „0a” i „9”.

Do Mościc dodatkowe kursy będą wykonywane w następującym czasie:
linia „0a” z przystanku Al.Jana Pawła II – pętla o godz. 13.50, 13.55, 14.05, 14.10 i 14.15, linia „9” z przystanku Lwowska – Rzędzin o godz. 14.00 i 14.10.
Po zakończeniu meczu dodatkowe kursy będą wykonywane po zapełnieniu autobusu. Autobusy dodatkowe linii „0a” będą odjeżdżać z placu manewrowego w Mościcach, autobusy dodatkowe na linii „9” będą odjeżdżać z przystanku przy ul. Czerwonych Klonów obok stadionu.
Przed wejściem do autobusu linii specjalnej wymagane będzie okazanie biletu na przejazd.
ZKM zachęca pasażerów do wcześniejszego zaopatrzenia się w bilety na powrót po meczu, gdyż po zakończenia meczu ze względu na okres świąteczny punkty sprzedaży biletów mogą być nieczynne.
Osoby nie posiadające biletów oraz uprawnień do bezpłatnych przejazdów, chcąc skorzystać z przejazdu będą mogły nabyć bilet jedynie u kierowcy autobusu. Cena biletu u kierowcy: 2.50 zł bilet pełnopłatny, 1.35 zł. bilet ulgowy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 13:04:06
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html